10 Najgorszych Pomysłów Na Halloween W 2021 Roku

Każdego roku coraz więcej osób zaczyna kojarzyć październik tylko z jednym wydarzeniem — czystością, miałem na myśli Halloween. W miarę zbliżania się mistycznego święta wszyscy zadajemy sobie pytanie: „w kogo powinienem się ubrać?”Niektórzy ludzie wolą przerażające kostiumy, inni są zabawni, a nawet seksowni. Oczywiście zawsze można wrócić do tradycyjnych opcji, takich jak czarownice, wampiry, kosmici lub duchy, ale jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu, zawsze powinieneś wybrać najbardziej wyzywające kostiumy. W rzeczywistości nie, naprawdę nie powinieneś! 

Oto 14 najgorszych pomysłów na Halloween!

1. Koronawirus

Mam nadzieję, że nie musimy wyjaśniać, dlaczego przebieranie się za stworzenie, które zabiło setki tysięcy ludzi, nie jest najlepszym pomysłem.

2. Donald Trump

Podobnie jak w przypadku COVID, ten facet jest prawdziwym wrzodem w dupie. Ale przynajmniej możesz zostać zaszczepiony w celu zwalczania koronawirusa. W każdym razie nie noś garnituru Trumpa, chyba że chcesz zostać pobity na miejscu.

3. Gra w squid Soldier

Jeden z najbardziej wpływowych seriali telewizyjnych w 2021 roku z pewnością miał swoje wzloty i upadki, ale proszę, proszę, nie zamieniaj go w chodzącego mema! O tak, jest już za późno. Spójrzmy prawdzie w oczy, na Halloween zobaczysz żołnierzy wszędzie.

4. Gracze w grę z kałamarnicą

Co może być prostszego i wymagać mniej wysiłku niż noszenie maski i różowego dres? Okazuje się, że gracze gry Squid są jeszcze bardziej obrzydliwym cosplayem. I nawet nie próbuj robić # 456, # 001 lub # 067!

5. Lalka do gry w kałamarnicę

Można by pomyśleć, że cosplay przerażającej lalki zabójcy na Halloween byłby idealny, ale wiesz, że kostium nie będzie dla Ciebie odpowiedni.

6. Gra z kałamarnicą VIP

Cosplay jednego z VIP – ów z gry Squid jest prawdopodobnie jednym z najbardziej leniwych pomysłów, jakie zobaczysz na Halloween, zwłaszcza jeśli jest to ten sam Lew. Wielkie UFF!

7. Hashtag

Tak, dosłownym symbolem jest Hashtag. Proszę, nie róbcie tego, dzieci.

8. Jojo Siwa

Może ty lub Twoje dzieci jesteście jej fanami, więc okazujecie jej uznanie, prawda? Źle! Poziom irytacji Jojo jest poza skalą, co sprawia, że ten Cosplay nie żyje po przyjeździe.

9. Trucizna / Masakra

Tylko dlatego, że coś jest popularne na Halloween, nie trzeba go przekształcać w prawdziwy kostium, zwłaszcza jeśli jest to gówniany film, taki jak Venom 2.

10. Sonic The Hedgehog

Nie możesz cosplayować Sonica, chyba że go wypowiesz i wykonasz mnóstwo śmiesznych odniesień. To takie proste.

Conceptual blog