12 celebrytów odtwarza swoje stare zdjęcia sprzed lat, a nawet dekady

Czujesz nostalgię? Czy chciałbyś cofnąć się w czasie i ponownie przeżyć znaczące chwile? Cóż, dopóki nie zostaną wynalezione wehikuły czasu (co jest tylko pytaniem… czasu! Zobacz, co tam zrobiliśmy!?) niewiele możesz zrobić. Czy jest? Możesz wziąć przykład od celebrytów i ponownie odtworzyć te szczęśliwe dni. Niezależnie od tego, czy wspominają wakacje ze swoimi małymi dziećmi, czy po prostu wspominają dni swojej młodości z czułością, oto 12 znanych osób, które opublikowały zdjęcia „przed i po” zrobione z dziesięcioletnią różnicą. 

Obsada filmu ” chłopiec spotyka świat

Kiedy Ben Savage, Ryder strong, Daniel Fishel I will Friedle po raz pierwszy wystąpili w serialu ABC Adulting, wszyscy byli w szkole średniej. Program trwał 7 sezonów i przyciągnął obsadę przez cały pierwszy rok studiów. Przewiń do przodu o prawie 30 lat, a jedyną rzeczą, która się zmieniła, jest to, że Savage później przysiągł, że nigdy więcej nie uśmiechnie się otwartymi ustami. Niezupełnie. Po prostu to wymyślamy.

Mark-Paul Gosselaar i Mario Lopez

Kolejny nostalgiczny, zorientowany na szkołę program z Lat 90., Saved By the bell , to program, z którym mogą się zgodzić zarówno członkowie pokolenia X, jak i milenialsi. Gosselaar jako Zach Morris był główną postacią, a Lopez grał Amy C Slater,miłośnika latynoskich serc. Obaj powtórzyli swoje role w 2020 roku: Morris jest teraz gubernatorem Kalifornii, a Slater jest nauczycielem wychowania fizycznego i trenerem piłki nożnej w Bayside High. 

Kelly Ripa

Nazwany jednym z najbardziej wpływowych ludzi w mediach w 2014 roku, współgospodarzem Live! wraz z kelly i Ryanem został uhonorowany gwiazdą na Hollywood Walk of Fame w 2016 roku. Była żoną innego aktora Marka Consuelosa, z którym ma troje dzieci. Oto ona z dziećmi na plaży na początku 2000 roku i jeszcze niedawno.

Susan Sarandon i Geena Davis

Weterani aktorek wystąpili razem w filmie Thelma i Louise z 1991 roku” babka”, za który oboje zostali nominowani do nagrody dla Najlepszej aktorki, co było ostatnim jak dotąd filmem, w którym dwóch głównych aktorów w tym samym filmie zostało nominowanych w tej samej kategorii. Film pokazuje, jak ci dwaj robią selfie na długo przed tym, zanim stało się to znane wszystkim. Szybko do przodu i nadal to robią. 

Kiernan Shipka & January Jones

Występując w serialu AMC Mad Men w latach 2007-2015, Jones grał byłą żonę Dona Drapera, Betty, a Shipka grała ich córkę Sally. Te dwa zdjęcia zostały zrobione z prawie dziesięcioletnią różnicą. 

Nick Lachey

Były członek zespołu chłopięcego 98 Degrees i były mąż piosenkarki pop Jessiki Simpson nadal jest zaangażowany w przemysł muzyczny, obecnie prowadzi program Disney Channel” America 's most music family”, a także jest współprowadzącym program Netflix” Love Blind ” wraz z żoną Vanessą. 

Robert Irwin

Syn zmarłego” łowcy krokodyli „Steve’ a Irwina, 17-letni Robert nie tylko wygląda jak Replika ojca, ale ma całą swoją charyzmę i spektakularność. Na tych zdjęciach, wykonanych z dziesięcioletnią różnicą, jest ze swoją starszą siostrą Bindi, która sama staje się gwiazdą.

Bindi Irwin

Być może nic dziwnego, że córka Steve ’ a Irwina została nazwana na cześć swojej ulubionej samicy krokodyla w australijskim Zoo. Po raz pierwszy zwróciła na siebie uwagę po wygłoszeniu przemówienia nagrobnego na pogrzebie ojca w wieku 8 lat. W 2015 roku wygrała amerykańską wersję Dancing with the Stars i jest obecnie sędzią wersji australijskiej. Na pierwszym zdjęciu matka Bindi, Terry, jest w ciąży z Robertem. Bindi odtwarza zdjęcie ze swoim mężem Chandlerem. W marcu 2021 roku urodziła córkę Grace. 

Will Smith

Kiedy podjęto decyzję o stworzeniu nowego księcia Bel-Air Dla Willa Smitha, producenci podjęli ryzyko. W końcu, gdy Smith odniósł sukces jako raper, nigdy nie zagrał w niczym. Ale to się opłaciło i dziś jest jedną z największych gwiazd Hollywood na świecie. Pierwsze zdjęcie to zrzut ekranu z początkowych napisów sitcomu, a odtworzenie zostało zrobione z Ellen DeGeneres.

Dwayne „The Rock” Johnson

Chociaż Johnson jest najbardziej lukratywnym aktorem zapaśniczym wszechczasów, miał nierówny start w WWE (wówczas znanej jako World Wrestling Federation). Mimo że został mocno nominowany jako kolejna wielka gwiazda pod pseudonimem Rocky Maivia, fani nie byli pod wrażeniem. Ale kiedy przyjął wizerunek zuchwałego złego faceta, stał się legendą, którą jest dzisiaj.

Busy Phillips

Utalentowana aktorka, która obecnie występuje w serwisie streamingowym Peacock original Girls5eva, została sfotografowana ze swoją córką Birdie, która urodziła się z mężem i scenarzystą Markiem Silversteinem, gdy była młoda i ponownie w wieku 12 lat. 

Janet Jackson i Keshia Knight Pulliam

Na pierwszym zdjęciu Jackson, który w tym momencie zaczyna walczyć jako gwiazda popu, zostaje sfotografowany z Knight Pulliam, najmłodszą córką w The Cosby Show. Obaj spotkali się ponownie w 2019 roku na drugim zdjęciu. Aktorka oświadczyła, że jeśli kiedykolwiek zostanie nakręcony film biograficzny o Janet, zamierza przedstawić piosenkarkę. 

Conceptual blog