6 Rzeczy, Które Prawdziwi Faceci Mówią O Tym, Czego Potrzeba, Aby Być Dobrym Facetem

W życiu nie ma nic trudniejszego niż bycie miłym facetem. Rozumiem przez to prawdziwe wsparcie i doskonałość w mojej grze, a nie tylko „bycie w związku”. Jeśli połączysz fakt, że kobiety mogą być bardzo wymagające, a mężczyźni są po prostu, no cóż, mężczyznami, nic dziwnego, że tak niewiele związków naprawdę odnosi sukcesy.

Ponieważ nas to nie obchodzi, postanowiliśmy zapytać prawdziwych facetów, co sprawia, że związek działa i co naprawdę trzeba zrobić, aby być dobrym facetem. Jestem pewien, że to wszystko sprawdzone w czasie rzeczy, Sprawdź to.

zwrócić

I zwracaj uwagę nie tylko na nią, ale także na siebie. Zwróć uwagę na jej fryzurę, zwróć uwagę na jej ubrania, zwróć uwagę na jej perfumy, zauważ, że nie umyłeś naczyń po raz trzeci z rzędu. Każdy z nich może spowodować poparzenie, więc zawsze bądź na bieżąco ze wszystkim. Nic nie jest zbyt małe.

Pozwól Jej Przejąć Kontrolę

Pozwól jej podejmować decyzje następnym razem, gdy będziesz chciał zrobić coś razem. To miejsce, które zawsze chciała odwiedzić? Zdziałany. Restauracja, do której lubi chodzić? Zdziałany. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, jest tego warta. I bądźmy szczerzy: to jest tak relaksujące psychicznie, gdy ktoś inny myśli za ciebie przynajmniej raz.

Naucz Się Jej Języka

Żaden żyjący mężczyzna nie pochodzi z mówiącej kobiety, więc naucz się ją rozumieć. Mimo to, jeśli potrafisz jasno, pozytywnie, absolutnie powiedzieć, że coś się dzieje, a ona mówi „nic”, nikt nie będzie Cię winił, jeśli od czasu do czasu udajesz, że jej wierzysz. Jeśli chce, abyś rozwiązał problem, przynajmniej może go zidentyfikować, prawda?

Robić Różnego Rodzaju Prace W Domu

Jest rok 2021, mężczyźni też muszą gotować i prać. Będzie to miało duże znaczenie, jeśli od czasu do czasu będziesz w stanie pomóc jej w domu. Może się na Ciebie wściekać za to, że zrobiłeś to źle, ale w głębi duszy jest ci wdzięczna za zaoszczędzenie jej cennego czasu na obejrzeniu świątecznego filmu Netflix po raz setny. To są ważne rzeczy.

bądź cierpliwy

Słuchaj, zrozumienie kobiety zwykle zajmuje dużo czasu. Nie zwiększaj go dwukrotnie, chyba że planujesz przejść do końca. Możesz być w związku z kobietą od dziesięcioleci i nadal zastanawiać się, dlaczego robi to, co robi. Jest to związane z terytorium. Bądź cierpliwy, a to pomoże Ci przetrwać długo.

Bądź Stabilny Emocjonalnie

Twój partner będzie chciał się na Tobie oprzeć, ilekroć poczuje się”trochę przygnębiona”. Upewnij się, że masz zdolność umysłową do strawienia tego. Przede wszystkim za udzielenie jej wsparcia, ale także za to, że nie pomyślała: „o Panie, oto jesteśmy ponownie”. W zależności od twojej osobowości jedno będzie trudniejsze niż drugie, ale żadne z nich nigdy nie jest proste.

Postaw Ją Na Pierwszym Miejscu

Jest to prawdopodobnie najłatwiejsza opcja na liście. Idź na kompromis tam, gdzie jest to konieczne, ale nie do tego stopnia, aby całkowicie zignorować własne pragnienia. To po prostu ułatwia i pomaga uniknąć błędów w jednym z pozostałych punktów raz lub dwa razy. Stawiając ją na pierwszym miejscu, zwiększasz szanse, że związek będzie trwały, a Ty też czerpiesz coś z tego związku, prawda?

Przejmij kontrolę nad wszystkim

Czekaj, czy nie powiedzieliśmy ci, żebyś pozwolił jej przejąć kontrolę? Tak, zrobiliśmy to. Nie myślałeś, że to będzie łatwe, prawda? W życiu przychodzi moment, w którym człowiek się uspokaja, a wszystko, co chce zrobić, to spędzać każdą minutę wolnego czasu na oglądaniu Wiedźmina na Netflix. I chociaż jest to bardzo odpowiedni i satysfakcjonujący styl życia, nie tego chce twój partner. Podejmij inicjatywę i wyjdź na zewnątrz. Ale niech sama wybierze, gdzie dokładnie. Zasadniczo nie dostajesz ciasta i nie możesz go zjeść.

Conceptual blog