7 czerwonych flag fałszywej miłości

Kiedy zaczynasz spotykać się z kimś, zwykle są to fajerwerki i tęcze-to wszystko, o czym zawsze marzyłeś, a potem coś innego. Ale pewnego dnia możesz mieć wątpliwości co do swojego związku i często jest ku temu powód. Czy jesteś pewien, że twoja miłość jest prawdziwa? A co z uczuciami twojego partnera? Udają?

Spróbujmy zrozumieć czerwone flagi fałszywej miłości.

1. Nigdy więcej iskier

Ludzie mogą odczuwać pociąg do siebie nawzajem, ale to niekoniecznie oznacza, że iskry przelatują między nimi. Jak można mieć pewność, że ta” iskra ” istnieje? Jeśli masz silne uczucie skręcania wnętrzności, które zwykle pojawia się, gdy twojego partnera nie ma w pobliżu, a następnie natychmiast znika, gdy tylko znajdziesz się w pobliżu, to iskra. A jeśli w twoim związku brakuje tego uczucia, to to, przez co przechodzisz, prawdopodobnie nie jest prawdziwą miłością.

2. Koniec z komplementami

Wszyscy potrzebujemy komplementów od naszych bratnich dusz, aby czuć się kochanym, docenianym i szanowanym. Komplementy mogą natychmiast poprawić nastrój i zwiększyć poczucie własnej wartości, zwłaszcza gdy pochodzą z czystego serca. Więc jeśli nagle przestałeś otrzymywać komplementy od swojego partnera, być może powinieneś przyjrzeć się bliżej swojemu Związkowi.

3. Być ignorowanym

Wszyscy czasami musimy być sami, nawet w związku. Ale kiedy partner wymaga zbyt dużej przestrzeni osobistej, powinno to być dla ciebie pobudką. Bez względu na to, jak zajęty jest twój partner, powinien mieć dla ciebie czas, ponieważ jesteś teraz częścią jego życia. Taka jest prawdziwa miłość.

4. Problemy komunikacyjne

Kiedy zaczynasz mieć problemy z komunikowaniem się z ukochaną osobą, ten problem wymaga natychmiastowej uwagi. Ile razy po prostu bałeś się powiedzieć coś swojemu partnerowi, ponieważ myślałeś, że może cię źle zrozumieć? Ile razy wydawało ci się, że nie możesz do nich dotrzeć słowami? Po prostu nie tak działa prawdziwa miłość i musisz zaakceptować gorzką prawdę — ten związek prawdopodobnie nie będzie miał przyszłości.

5. Bez wspólnej przyszłości

Mówiąc o przyszłości, jeśli twoja miłość jest prawdziwa, prawdopodobnie nie możesz sobie wyobrazić swojego życia bez siebie. I to całkiem normalne, że zakochani omawiają plany i marzenia na przyszłość. Musisz zrozumieć, gdzie jesteś. Czy twój partner w ogóle chce być z Tobą za pięć do dziesięciu lat? A co z dziećmi? Może dom na przedmieściach? Jeśli to odrzucą, cóż, to kolejny znak, że twoja miłość jest niczym więcej niż fałszerstwem.

6. Kontrola

Dobre relacje opierają się na utrzymaniu równowagi między robieniem własnych rzeczy a wspieraniem partnera. Czasami jednak równowaga ta zostaje zakłócona, gdy twoja zamierzona ukochana zabiera zbyt dużo Twojego osobistego czasu i sprawia, że czujesz się źle, jeśli odmawiasz. Tego rodzaju manipulacyjne zachowanie jest pewnym znakiem, że nadszedł czas, aby poszukać nowego partnera.

7. Nieuzasadniona zazdrość

Problemy z zaufaniem mogą być najczęstszymi i łatwo wykrywalnymi oznakami fałszywej miłości. Co to mówi o twoim partnerze, jeśli ciągle podejrzewa, że coś przed nim ukrywasz, a nawet jesteś zazdrosny o najmniejsze oznaki uwagi innych ludzi? Ta głęboko zakorzeniona niepewność wskazuje na poważne problemy z zaufaniem. Takie zachowanie może przerodzić się w coś naprawdę dziwnego, na przykład śledzenie połączeń i wiadomości, co nigdy nie jest dobrym znakiem.

Conceptual blog