7 Najbardziej Bezdusznych Rozpadów Celebrytów

Bycie celebrytą jest niesamowite! Dobrze zarabiasz, możesz sobie pozwolić na kupowanie zwariowanych luksusów, fani Cię kochają, ale z drugiej strony jest oczywista wada — jeśli coś pójdzie nie tak w twoim życiu miłosnym, Internet nie będzie o tym krzyczeć następnego dnia. Gwiazdy praktycznie nie mają prywatności, jeśli chodzi o ich życie osobiste, ale dowiedzenie się, że zostałeś porzucony z powodu jakiegoś przypadkowego artykułu, jest zbyt brutalne.

Oto najbardziej bezduszne rozpady gwiazd!

1. Charlize Theron i Sean Penn

Piękna Charlize Theron umawiała się z Seanem Pennem w 2015 roku, a nawet planowali się pobrać, ale coś poszło nie tak. W pewnym momencie po prostu przestała odbierać telefony Seana lub odpowiadać na jego wiadomości bez wyraźnego powodu. Penn podobno próbował się z nią skontaktować przez kilka tygodni, ale w końcu „dostał wiadomość”. Musiało być w tym coś innego, ale nigdy się nie dowiemy.

2. Amber Heard i Johnny Depp

Amber Heard i Johnny Depp poznali się w 2010 roku na planie filmu „Rum Diary”. Zaczęli się spotykać w 2012 roku, aw lutym 2015 roku zagrali tajny ślub. Co może pójść nie tak, prawda? W maju tego samego roku Heard złożył pozew o rozwód, publicznie oskarżając męża o alkoholizm i przemoc domową. W wyniku tego ogromnego procesu aktor zapłacił swojej byłej żonie 7 milionów dolarów, które obiecała przekazać na cele charytatywne.

3. Brooklyn Beckham i Chloe Moretz

Gwiazdy zaczęły swój związek od nowa, od nowa w 2014 roku. Dwa lata później rozstali się, a wkrótce potem ponownie się spotkali. Ale było wyraźnie po wszystkim, kiedy Brooklyn ogłosił w 2018 roku, że to już koniec między nim a Khloe, kiedy przyłapano go na całowaniu się z gorącą młodą modelką Lexi Wood. Złe jest to, że Khloe dowiedziała się o tym od Paparazzi.

4. Black Chyna i Rob Kardashian

Rob i Black nawiązali romans na początku 2016 roku, aw kwietniu ogłosili swoje zaręczyny. Wkrótce dowiedzieliśmy się, że już oczekują dziecka. Ale młodzi rodzice rozstali się miesiąc po narodzinach ich wymarzonej córki. Chyna wysłała Robowi namiętne wideo, w którym całuje się z innym mężczyzną, a także twierdziła, że Rob ją wykorzystywał. Cały ten sekret był dla niego Nowy, a potem dowiedział się, że to nie pierwszy raz, kiedy go zdradziła. Mówi się, że Black spała z ośmioma różnymi facetami w ciągu jednego miesiąca!  

5. Rihanna i Chris Brown

Ten brutalny, obelżywy związek był wielokrotnie omawiany, ale nigdy nie będzie w porządku o tym zapomnieć. Tuż przed ceremonią rozdania nagród Grammy w 2009 roku Chris Brown w przypływie zazdrości pobił swoją dwuletnią dziewczynę Rihannę w samochodzie. Piosenkarka krzyczała, wołała o pomoc, próbowała uciec, ale Chris uderzył ją w twarz, głowę, a potem zaczął dusić. Rihanna trafiła do szpitala i pozwała Chrisa. W rezultacie Brown został skazany na sześć miesięcy pracy społecznej i pięcioletni wyrok w zawieszeniu.

6. Madonna I Sean Penn

Małżeństwo Seana Penna z Madonną trwało cztery lata i stało się jednym z najbardziej skandalicznych w historii Hollywood. Wielokrotnie była brutalnie bita, a raz całkowicie zatkany Sean przywiązał ją do baterii sznurkiem i pobił kijem baseballowym. To musi być najbardziej obraźliwy związek na tej liście. Przynajmniej rozwiedli się w 1989 roku.

7. Jennifer Lopez I Ojani Noah

Jennifer poznała swojego pierwszego męża w restauracji w Miami, gdzie pracował jako kelner. W lutym 1997 r. kochankowie pobrali się, ale rozwiedli się rok później, ponieważ koleś próbował szantażować piosenkarkę. Zażądał 5 milionów dolarów, grożąc wyciekiem danych osobowych na temat ich wspólnego życia. W rezultacie nigdy nie widział pieniędzy, a sąd zabronił mu mówić o swoim związku z Jennifer.

Conceptual blog