8 aktorek, które musiały ukryć swoją ciążę podczas filmowania

Jeśli chodzi o kręcenie filmów i programów telewizyjnych, zawsze istnieje szansa, że coś pójdzie nie tak. Wyobraź sobie, że planujesz cały sezon tylko po to, by główna aktorka zaskoczyła Cię wiadomością „jestem w ciąży”. Mniej doświadczony reżyser wpadłby w szał, ale zdarzały się sytuacje, w których takie sytuacje zostały umiejętnie wpisane w scenariusz lub po mistrzowsku Ukryte na ekranie.

1. Ginnifer Goodwin-Once Upon A Time

Pamiętasz Dawno Temu? To jeden z tych programów „uwielbiam to lub nienawidzę”, które nie mają żadnych pośredników. Ponowne wyobrażenie sobie starych bajek jest świetne,ale co robisz, gdy twoja główna aktorka grająca Królewnę Śnieżkę nagle leci? Oczywiście obwiniasz za wszystko pięknego księcia i popychasz fabułę do przodu. Zabawne jest to, że Ginnifer poznała ojca dziecka Na planie Once Upon a time in a Tale I prawdopodobnie żyli długo i szczęśliwie.

2. Melissa Rauch – Teoria Wielkiego Podrywu

W sezonie 10 The Big Bang Theory Howard i Bernadette mieli już dziecko na podstawie scenariusza, więc kiedy Melissa, aktorka grająca Bernadette, naprawdę zaszła w ciążę podczas kręcenia ostatniego sezonu, reżyser po prostu powiedział: „pieprzyć to” i pozwolił parze ekranowej mieć kolejne dziecko. To oczywiście oznaczało, że sezon 11 wydawał się trochę Pochodny, ale hej, to cud, że ten program i tak trwał tak długo!

3. Marcia Cross-Desperate Housewives

Czasami w scenariuszu po prostu nie ma miejsca na poruszanie się, jeśli chodzi o ciążę. Ale nie możesz po prostu przestać strzelać Bóg wie, ile miesięcy, więc dostosowujesz się i pokonujesz te przeszkody. Marcia miała 44 lata, kiedy dowiedziała się o swojej ciąży, ale jej bohaterka w serialu Desperate Housewives nie zamierzała zostać matką. I tak Brie, bohaterka, zaczęła nosić luźne swetry i luźne ubrania, aby ukryć guzek dziecka. To nie jest najbardziej kreatywne rozwiązanie, ale naprawdę działa.

4. Jenna Fischer-Biuro

Aktorki bardzo rzadko zachodzą w ciążę dwa razy w trakcie cyklu produkcyjnego serialu, co jest szczególnie niezręczne, gdy pierwsza ciąża została zaplanowana na podstawie scenariusza, a druga wydarzyła się jak grzmot z jasnego nieba. Właśnie przez to musiała przejść Jenna Fisher, gdy była w ciąży z pierwszym dzieckiem zaraz po urodzeniu fałszywego. Jenna nie wiedziała, czy powinna powiedzieć ekipie filmowej o swojej sytuacji, więc postanowiła poprosić projektantów kostiumów o bardzo duże ubrania, aby ukryć rosnący brzuch. Oczywiście nie możesz długo trzymać tego kota w torbie i ostatecznie wszyscy dowiedzieli się, że Jenna jest w ciąży. Na szczęście pisarze znaleźli dobry sposób na włączenie tego drugiego dziecka do scenariusza.

5. Caterina Scorsone-Chirurdzy

Zajście w ciążę raz podczas kręcenia serialu jest więcej niż wystarczające, aby dać scenarzystom kilka fajnych pomysłów na rozwój postaci, ale Caterina Scorsone, znana również jako Amelia Shepherd w Grey ’ s Anatomy, była trzy razy w ciąży! Dwa z trzech zostały umiejętnie wpisane w scenariusz, a trzeci dał jej postaci bardzo potrzebne zakończenie.

6. Alyssa Milano-Kochanki

Legendarna aktorka Alyssa Milano nagle zaszła w ciążę podczas kręcenia sezonu 2 serialu „kochanki”, a scenariusz nie mógł uwzględnić tej ciąży. Reżyser serialu umieściłby Alyssę za torbami, poduszkami, menu i innymi nieporęcznymi rzeczami w kadrze, aby ukryć rosnący guz dziecka. Zespół produkcyjny włożył wiele wysiłku w ukrycie ciąży aktorki, a czasami sceny, w których zagrała, wydawały się szkicami SNL.

7. Jennifer Garner-Alias

Czy fajny szpieg może zajść w ciążę? Najwyraźniej tak! Podczas kręcenia sezonu 5 serialu Alias Jennifer Garner podeszła do reżysera, spodziewając się, że zostanie zastąpiona, a nawet zwolniona, ale zamiast tego pisarze całkowicie zmienili scenariusz sezonu, dodając protegowaną Sydney Bristowe Rachel. Teraz moglibyśmy mieć dwóch szpiegów, z których jeden mógłby cieszyć się jej ciążą, a drugi kręcił wszystkie sceny akcji.

8. Emily Deschanel-Bones

Starsza siostra Zoe Deschanel, Emily, jest cholernie dobrą aktorką, ale nawet ona miała problemy z noszeniem fałszywego guza dziecka. Bohaterka Emily, Temperance, zaszła w ciążę w sezonie 7, ale aktorka urodziła przed końcem zdjęć. Stąd sztuczny brzuch, w którym, jak mówi Emily, chodzenie było bardzo problematyczne.

Conceptual blog