8 najpiękniejszych aktorów z Korei Południowej

Reprezentacja kultury azjatyckiej w głównym nurcie społeczeństwa gwałtownie wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat. Od muzyki po modę byliśmy świadkami ogromnego zainteresowania kulturą azjatycką, szczególnie w Korei Południowej. Niektóre rzeczy charakterystyczne dla Korei Południowej stały się ruchem globalnym, tak jak w przypadku K-pop. Korea południowa nie tylko infiltruje przemysł muzyczny, ale jest też kilku południowokoreańskich aktorów, którzy są znani ze swojego talentu i umiejętności. Wielu z nich jest również bardzo dobrych i stało się bardzo popularne wśród swoich fanów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o największych gwiazdach w tej kategorii, sprawdź 8 najpiękniejszych aktorów z Korei Południowej, którzy znaleźli się na tej liście.

Hyun Bin

Hyun Bin urodził się Kim Tae Pen w Seulu w 1982 roku. Zasłynął z ról w dramatycznych filmach, takich jak” awaryjne lądowanie na Tobie”,” wspomnienia z Alhambry”,” Tajemniczy Ogród „i”poufne zadanie”. Jest także modelem dla firm takich jak Omega i Bench. 

Park Bo Gum

Park bo GOM urodził się w Seulu w 1993 roku i zagrał w kilku filmach. Wśród jego filmów są „dziewczyna z szafki na monety”, „Spotkanie”, „Hello Monster”, „Moonlight splecione z chmurami”i” hard day”. Zaczął grać w wieku 9 lat i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i znanych aktorów w Korei Południowej. 

Lee Min-Ho

Lee Min-Ho urodził się w Seulu w 1987 roku. Karierę aktorską rozpoczął w szkole średniej i zagrał w kilku filmach, takich jak” chłopcy z powodu kwiatów”,” osobisty smak”,” Legenda błękitnego morza „i”spadkobiercy”. Jest także modelką, która współpracowała z Louisem Vuittonem, Etude House i Bench. 

Son Joon Ki

Urodzony w 1985 roku w Daejeon, Song Joon ki jest kolejnym znanym aktorem z Korei Południowej. Wystąpił w wielu dramatach, a skandal Songkyun-Wan był filmem, który zapoczątkował jego karierę. Zanim został aktorem, był zawodowym łyżwiarzem. 

Park So-Jun

Park so-Jung urodził się w 1988 roku w Seulu i jest gwiazdą kilku filmów, takich jak „what’ s nie tak z sekretarką Kim”, „Fight for my way”, „she was beautiful” I „Class of Itevon”. Jest także ambasadorem marki i modelem dla marek takich jak Montblanc, a także zdobył nagrody za działalność aktorską i modelarską. 

Zhi Chan Uk

Zhi Chan Uk urodził się w Anyang i zagrał w filmach takich jak” uzdrowiciel”,” podejrzany partner”,” Bracia”,” K2 „i”cesarzowa ki”. Zaczął grać w teatrze muzycznym, a później przeniósł się do telewizji. Pracował jako model z takimi markami jak Calvin Klein, Lotte Duty Free, ob Beer, AMH i inne. Zdobył wiele nagród za aktorstwo, a także jest piosenkarzem występującym w kilku ścieżkach dźwiękowych do filmów, w których wystąpił.

Gong Zhi Chol

Znany również jako Gon YU, Gon Ji Chol jest gwiazdą kilku filmów, takich jak „książę kawy”, „cichy”, „Strażnik: samotny i wielki Bóg” oraz „Age of Shadows”. Jest także modelem i współpracował z kilkoma wiodącymi markami, takimi jak Chanel, Louis Vuitton i Mind Bridge. Jest popularnym i bardzo znanym aktorem z Korei Południowej. 

Park Hyun-Sik

Park Hyun-sik jest tym, co niektórzy nazywają potrójnym zagrożeniem, ponieważ gra, tańczy i śpiewa. Urodził się w Jongin w 1991 roku. Znany jest z ról w filmach takich jak „kostiumy”, „juror”, „spadkobiercy”, „silna dziewczyna Bong-song” I „Hwarang: młody poeta-wojownik”. Jest także członkiem zespołów K-pop ze: A I Ze: a Five. Zdobył kilka nagród za aktorstwo, zarówno w Korei Południowej, jak i na całym świecie. 

Conceptual blog