8 Największych Szarpnięć W Branży Filmowej

Hollywood jest pełne wszelkiego rodzaju życzliwych aktorów, których jedynym celem w życiu wydaje się być pomaganie innym, a przynajmniej wspieranie tych, którzy mogą pomóc. Jednak niektóre gwiazdy nie przezwyciężyły jeszcze swoich drobnych ludzkich emocji i nadal zachowują się jak gówno na ekranie i poza nim.

Zobaczmy, czy któryś z tych aktorów i ich brudnych spraw Cię zaskoczy.

1. Shia LaBeouf

Olivia Wilde grała Shayę w swoim filmie „nie martw się kochanie”, ale po pewnym czasie stwierdził, że coś się stało i opuścił projekt. Później ujawniono, że reżyser porzucił go z powodu tego, jak trudno było wszystkim pracować z tym facetem. Olivia Wilde przestrzegała Zasady absolutnej nietolerancji wobec niewłaściwego zachowania, nazywając to Polityką „bez dziur”.

Innym świetnym przykładem jest to, że Shia była ciągle pijana podczas kręcenia scen dla Lawlessa. Próbował wyjaśnić, że to właśnie zrobiłaby jego postać, więc po prostu starał się być bardziej autentyczny. To się nazywa „aktorstwo” nie bez powodu, Shia.

2. Jared Leto

Mówiąc o metodzie gry, Jared Leto ma swoje małe sztuczki. Oczywiście słyszałeś dziesiątki razy o jego wybrykach w stylu Jokera na planie Suicide Squad. Wszystko to było zabawne i zabawne, choć trochę szalone, ale takie gry umysłowe prawie zrujnowały jego związek z Cameronem Diazem, gdy Leto grał rolę uzależnionego od narkotyków w Requiem for a dream.

3. Terrence Howard

Terrence Howard od dziesięcioleci jest znanym palantem. W 2007 roku przyznał się do czegoś dość dziwnego: pociągają go kobiety podobne do niego. Co to dokładnie znaczy? Cóż, w zasadzie powiedział, że kobiety są nieczyste, jeśli nie używają chusteczek dla dzieci. Jeśli to nie wystarczyło, gdy Marvel wyrzucił go z Iron Man 2, to nie z powodu jego poglądów na temat higieny kobiet ani jego pensji, ale z powodu złego nastroju aktora na planie.

4. Tom Cruise

Tom Cruise zagrał w wielu popularnych filmach, ale najbardziej lubianymi filmami fanów są TOP Gan, Mission: Impossible i szeroko zamknięte oczy. Dziwnie jest wiedzieć, że Cruz nawet wtedy był palantem na planie. Thandie Newton, koleżanka Toma z MI2, powiedziała, że praca z Cruise ’ em była przerażająca z powodu jego wszechobecnej dominacji. Znasz ten typ: „albo moja droga, albo autostrada”. Potem doszło do jego niedawnego załamania podczas kręcenia MI7, gdzie poparzył członków ekipy za to, że nie nosili masek. Jak widać, jego intencje były dobre, ale spełnienie nie jest dobre.

5. Jennifer Lawrence

Najbardziej znana z roli Katniss w igrzyskach śmierci, Jennifer Lawrence wydawała się zimną i przyziemną osobą. Ale po kilku nieudanych próbach rozwiązania problemów kulturowych w 2016 r.jej popularność spadła. Podczas kręcenia Igrzysk śmierci na Hawajach wyśmiewała święte skały na wyspie. Mimo że nie można na nich usiąść, Lawrence wykorzystała je, by podrapać się po tyłku. A może po prostu żartowała. W każdym razie było już za późno; możesz sobie wyobrazić Luz! 

To jednak nie wszystko, ponieważ kiedyś powiedziała Adamowi Sandlerowi w wywiadzie, że zawsze jest bardzo niegrzeczna wobec wszystkich w miejscu publicznym. To dobry sposób, aby zniechęcić fanów do niepokoju, damy jej to.

6. Tobey Maguire

Jak Peter Parker z filmów Sama Raimiego Spider-Mana mógł być czymś mniej niż doskonałym dla zwykłych ludzi? Okazuje się, że w prawdziwym życiu nie jest taki puszysty. W odległych latach 90. Toby był prawdziwym imprezowiczem. Pewnego dnia zobaczył kelnerkę, znaną obecnie jako Hollywoodzka Księżniczka pokera, która otrzymała 50 000 $ napiwku za noc, i zdecydował, że to za dużo pieniędzy, więc przyszły Spider-Man kazał jej szczekać na żeton o wartości 1000$, żeby ją upokorzyć przed wszystkimi.

7. Julia Roberts

Kiedy Roberts został zapytany o jej związek z Nickiem Nolte, jej ówczesną gwiazdą, nie chodziła tak około. Krążyło wiele plotek, że ci dwaj nie dogadywali się na planie, a brak relacji był widoczny na ekranie. Najwyraźniej wcale go nie lubiła, posunęła się nawet do nazwania Nolte „całkowicie obrzydliwym”. To totalny bałagan.

AHA, a podczas kręcenia filmu Hook z 1991 roku ekipa filmowa rzekomo nazywała Robertsa „Tinkerhell”. Nie jesteśmy pewni, co dokładnie wydarzyło się na tym planie, ale ludzie nie rzucają się na takie pseudonimy, chcąc nie chcąc.

8. Gwyneth Paltrow

W 2013 roku aktorka Gwyneth Paltrow osiągnęła szczyt. Wtedy została nazwana najbardziej znienawidzoną gwiazdą na świecie. Nie spodziewalibyśmy się niczego innego od legendarnego założyciela „Goop”, którego ekscentryczne i nieświadome poglądy na wszystko, od zdrowia psychicznego po makaron instant – z powodzeniem sprawiły, że wszyscy ją nienawidzili. Paltrow powiedział kiedyś Conanowi o ’ Brienowi, że wolałby umrzeć, niż pozwolić dziecku zjeść zupę z kubka. Jeśli wyszukasz w Google jej „słowa mądrości”, zobaczysz, że tak naprawdę mówiła wiele idiotycznych rzeczy. Na przykład w 2019 r.próbowała przekonać opinię publiczną, że to ona sprawiła, że joga stała się popularna.

Conceptual blog