8 niesamowicie psychodelicznych artystów, których musisz śledzić na Instagramie

Czy kiedykolwiek chciałeś rysować szalone rzeczy, które nie pochodzą z tego świata? Nie chodzi mi tylko o kosmitów i statki kosmiczne, choć mogą być również bardzo psychodeliczni, bardziej jak to, co robi ośmiu artystów. Wydaje się, że w ich obrazach nie ma rymu ani znaczenia, ale wszystkie te niezwykłe formy i dziwne koncepcje naprawdę mają swoją historię do opowiedzenia.

Niektórzy widzą tylko zniekształcone kolory i splecione kształty w pracach tych artystów na Instagramie, a inni uważają je za współczesnych geniuszy. Najlepszą częścią tego spektrum opinii jest to, że żadna z nich nie jest poprawna, ale żadna z nich nie jest również błędna. Wszystko to jest subiektywne, a jeśli dzieło sztuki wywołuje u nas jakiekolwiek emocje, już się udało.

Ale dość gadania, rzućmy okiem na niektórych z tych psychodelicznych artystów, których można znaleźć na Instagramie!

1. Bez szwu

Czy kiedykolwiek uwierzyłbyś, że ulubioną rzeczą tego autora są deszczowe dni? Myślę, że nadają się na te czasy, kiedy musi ukończyć projekt. Po prostu siedzi na parapecie z tabletem i używa swojej nieograniczonej wyobraźni, aby coś stworzyć… szczególny.

2. Larry Carlson

Jeśli lubisz jasne kolory, Larry jest twoim chłopakiem! Jego prace wyglądają niesamowicie oryginalnie. Niektórzy nawet myślą, że maluje własne halucynacje. Cholera, nie mogę nawet narysować linii prostej.

3. Alex Gray

Gdyby ludzie mieli magiczną wizję, tak byśmy widzieli wszystko wokół siebie. Pola magnetyczne, niewidzialne spektrum światła, mikrofale, fale radiowe, fale rentgenowskie itp.

4. Archan Nair

Fascynacja Archanem Nairem sztuką cyfrową osiągnęła nowy poziom, gdy zdał sobie sprawę, że potrafi rysować emocje i uczucia na wirtualnym płótnie. Do nieskończoności i trochę dalej!

5. Louis Dyer

Tylko szalony człowiek nazwałby się wizjonerem sztuki cyfrowej. Ale w porządku, w branży sztuki psychodelicznej nie ma nic nowego w nazywaniu jej „szalonym”. Wykonaj głębokie nurkowanie i nie zawracaj sobie głowy wstrzymywaniem oddechu.

6. Randal Roberts

Podobnie jak wszyscy artyści z tej listy, Randal Roberts lubi używać wszelkiego rodzaju jasnych kolorów i kształtów, aby przekazać wiadomość. Na czym dokładnie polega przesłanie? To jest dla niego, aby wiedzieć i dla ciebie, aby dowiedzieć się.

7. Estetyczny Spokój

To konto jest znane z prezentowania najbardziej wyrafinowanych dzieł estetycznych różnych artystów, więc jeśli śledzisz To konto, prawie śledzisz je wszystkie!

8. Luke Brown

Luke Brown jest znany z tworzenia kilku okładek albumów muzycznych trippy. Jest także fantastycznym artystą, rzeźbiarzem, a także tatuażystą i artystą cyfrowym. W jego pracach jest coś mistycznego, czego nie można po prostu dotknąć palcem. Ten człowiek jest geniuszem!

Conceptual blog