8 Razy Ludzie Utknęli W Dziwnych Miejscach

Są dni, kiedy nie powinieneś wychodzić, zwłaszcza gdy znajdujesz się w środku akcji ratunkowej, ponieważ twój gruby tyłek utknął w ścianie. To kilka dziwnych i bardzo niezręcznych sytuacji, w których ludzie utknęli.

1. MUR więzienny

Jeden z brazylijskich więźniów zdecydował, że nie zamierza czekać na koniec kary, więc wziął sprawy w swoje ręce i za pomocą metalowej rury prysznicowej wykopał dziurę w ścianie. Jednak dziura w ścianie okazała się zbyt mała i utknęła w środku. Tego dnia całe Więzienie śmiało się, zwłaszcza strażnicy, którzy jako pierwsi zauważyli biednego uciekiniera. W innym więzieniu inny więzień również próbował szczęścia z dziurami. Tym razem sprawca wykopał dziurę prowadzącą na niższe piętro, ale coś poszło nie tak. Po chwili strażnicy usłyszeli jego krzyki i rzucili się na ratunek.

2. pralka

Czasami zabawa w chowanego może przynieść odwrotny skutek. W 2014 roku koleś z Melbourne wszedł nago do pralki ładowanej od góry, aby zaskoczyć swoją bratnią duszę. Ale niestety nie udało mu się stamtąd wydostać. Ratownicy byli w stanie go uwolnić, obficie smarując oliwą z oliwek. Po tym incydencie policja poradziła wszystkim, aby nie wspinali się na sprzęt gospodarstwa domowego, ale co wiesz? Rok później inny Australijczyk utknął w pralce ładowanej od przodu.

3. Huśtawki dla dzieci

Jeśli Twoi znajomi proszą cię, abyś usiadł na huśtawce dla dzieci w publicznym parku, naprawdę powinieneś powiedzieć „nie”. Przykładem może być Człowiek Z Vallejo w Kalifornii, któremu udało się wślizgnąć w huśtawkę za pomocą mydła w płynie, ale nie udało mu się wydostać. Kiedy jego nogi zaczęły puchnąć, przyjaciele porzucili go na całą noc. Mężczyzna został uratowany dopiero po 9 godzinach, ale na szczęście dla niego odniósł tylko obrażenia, które nie stanowią zagrożenia dla życia.

4. Komin

Możesz puścić wszystkie dowcipy o Mikołaju, jakie chcesz, ale kiedy utkniesz w kominie domu przez 4 godziny, nie można tego uznać za powód do śmiechu. W 2016 roku Mężczyzna Z Tucson w Arizonie zapomniał kluczy do swojego domu i postanowił skorzystać z malowniczej trasy, wchodząc do domu przez komin. Chociaż początkowo był to bardzo zły pomysł, prawie mu się udało! Jego nogi były już w kominku, kiedy nagle utknął. Na szczęście strażacy byli w stanie wyciągnąć go bez szwanku.

5. Maszyna do pazurów

Gigantyczny przezroczysty pojemnik z zabawkami jest jak ogromna lampa ćmy i będą próbować dostać się do pudełka, jeśli będą w stanie. Trzyletni jamie Bracken-Murphy z Irlandii postanowił przecisnąć się przez klapę, aby dotknąć wszystkich zabawek i… oczywiście utknąłem. Chłopiec był tam zamknięty przez około 10 minut, dopóki strażak nie przekonał go, że może po prostu wyjść tą samą ścieżką, którą wszedł. Gdybyśmy mogli się domyślić,w ciągu ostatnich 30 lat znacznie więcej dzieci znalazło się w dokładnie tej samej sytuacji.

6. Stożek drogowy

W 2013 roku w Hemel Hempstead w Anglii mężczyzna postanowił żartobliwie założyć na głowę jeden z tych dużych stożków drogowych. Ku jego zaskoczeniu duży plastikowy stożek zsunął się z jego ramion i unieruchomił biedaka. Takie sytuacje rzadko widuje się w niedziele w centrum tego miasta, więc naturalnie ludzie zaczęli filmować, fotografować i śmiać się do upadłego. Mężczyzna był zamknięty w tym czymś przez ponad dwie godziny, zanim ktoś zadał sobie trud wezwania policji.

7. Silos cementowy

Mężczyzna z Aurory w stanie Illinois, którego nazwisko pozostanie nienazwane, wspiął się do bunkra, aby go wyczyścić, ale pozostały cement na dnie był wystarczająco sztywny, aby utrzymać nogi. Przeszkoleni strażacy zajęli ponad dwie godziny, aby uratować biednego robotnika. Według lokalnej straży pożarnej mężczyzna został przewieziony do pobliskiego szpitala z niewielkimi obrażeniami, ale tego samego dnia został zwolniony. Wyobraź sobie, jak to było.

8. Toaleta

I wreszcie mamy klasyczną sytuację, ale jest też zwrot akcji. W 2016 roku Norweg Cato Bernsten Larsen upuścił telefon przyjaciela do zbiornika publicznej toalety i podczas gdy próbował go zdobyć, naturalnie utknął. Niestety zbiornik był pełen kału, a oprócz smrodu, z którego zwymiotował Larsen, został ugryziony przez nieznane stworzenie. Nawet jedna minuta w tak gównianej sytuacji jest zbyt długa, ale utknął tam na godzinę. Na szczęście wyczołgał się ze zbiornika, ucierpiała tylko jego duma.

Conceptual blog