8 Szalenie Bogatych Gwiazd Hollywood, Które Żyją Jak Normalni Ludzie

Mogą sobie pozwolić na najdroższe samochody, rezydencje i inne modne rzeczy w życiu, ale wolą wydawać pieniądze mądrze lub wcale.

Oto osiem nieprzyzwoicie bogatych celebrytów, którzy żyją jak normalni ludzie.

1. Keanu Reeves

Keanu jest jednym z najbardziej utytułowanych aktorów w Hollywood, a także wymaga bardzo niskiej konserwacji pod względem codziennych potrzeb. Wymarzony mężulek milionów kobiet żyje bez rezydencji, willi lub bajecznie drogich samochodów. Jedyną modną rzeczą w jego życiu jest jego luksusowy motocykl.

2. Keira Knightley

Cyrus często gra bogate kobiety, zawieszone diamentami i oszałamiające luksusowe sukienki, ale często mówi, że pieniądze nie mają dla niej znaczenia, w przeciwieństwie do posiadania rodziny i bliskich. Kira jest również przekonana, że człowiek nie powinien uważać się za ponad resztę tylko dlatego, że jest bogaty. Uważa także luksusowe domy, rezydencje i inne elementy bogatego życia za zło.

3. Zoe Deschanel

Kiedy Zoe złożyła pozew o rozwód kilka lat temu, wyciekły dokumenty, a opinia publiczna dowiedziała się o jej miesięcznym budżecie. Okazało się, że Zooey zarabiał średnio 95 000 USD, ale wydał tylko około 22 000 USD. Nie wiadomo, ile miała oszczędności, ale można bezpiecznie założyć, że była to dość duża kwota. Ogólnie Rzecz Biorąc, Zoe jest dobrym przykładem odpowiedzialnego wydawania pieniędzy i bierze udział w wielu różnych akcjach charytatywnych.

4. Jennifer Lawrence

Jen nadal mieszka w tym samym skromnym mieszkaniu, które kupiła, kiedy przeprowadziła się do Los Angeles, i nie planuje ekspansji. Chociaż niektóre inne gwiazdy zatrudniają osobistych asystentów do robienia zakupów, Jennifer jest entuzjastycznie nastawiona do wycinania kuponów rabatowych i odwiedzania supermarketów w przystępnych cenach. Żebyś wiedział, jej wartość netto została oszacowana przez różne źródła na około 160 milionów dolarów. EXCLUSIVE: * Minimalna opłata za stronę / Online 50 funtów za sztukę * * Minimalna opłata za wydruk 200 funtów za sztukę * Podwójna okładka * Jennifer Lawrence można zobaczyć w Nowym Jorku Na zdjęciu: Jennifer Lawrence Link: SPL5022410 090918 EKSKLUZYWNE zdjęcia: Peter Parker / SplashNews.com * Minimalna opłata za Internet / Online 50 Funtów na miesiąc * * Opłata Minimalna Za Drukowanie 200 Funtów za Sztukę * Podwójna Opłata Za Okładkę * Aktualności i zdjęcia z Los Angeles: 310-821-2666 Nowy Jork: 212-619-2666 Londyn: 0207 644 7656 Mediolan: +39 02 4399 8577 Sydney: +61 02 9240 7700 [email protected] Światowe prawa

5. Leonard Di Caprio

Kariera Leo wzbiła się w powietrze w 1997 roku, kiedy cały świat obserwował, jak tonie w lodowatych wodach Oceanu Atlantyckiego. Obecnie jego majątek wynosi ponad 260 milionów dolarów. Jednocześnie Leo nie wydaje zbyt wiele, z jednym wyjątkiem: kupił wyspę za 2,4 miliona dolarów w pobliżu Belize. Ponadto przetwarza i dba o środowisko, od czasu do czasu wygłasza przemówienia w ONZ i ma tylko jeden samochód — Toyota Prius.

6. Kristen Bell

Aktorka znana z ról w filmach „Veronica Mars” i „dobre miejsce” znana jest z zarządzania pieniędzmi. Kristen korzysta z kuponów rabatowych i chętnie szuka tych specjalnych przedmiotów. W wywiadzie Bell wspomina, że chociaż inne gwiazdy organizują bujne wesela w egzotycznych miejscach, Kristen i jej mąż odbyli prostą ceremonię, która kosztowała ich 140 USD, w tym pieniądze na benzynę.

7. Tobey Maguire

Toby dorastał w dość biednym środowisku z wielu smutnych powodów, w tym rozwodu rodziców, gdy miał dwa lata. W wywiadzie Toby powiedział, że nie chciałby marnować ciężko zarobionych pieniędzy i skończyć z bankructwem jak wazon. Tak, Toby kupił dużą posiadłość w Kalifornii, ale nie uważa tego zakupu za niepoważny. Wręcz przeciwnie, jest to dobra inwestycja, której wartość z czasem wzrośnie.

8. Dave Grohl

Były perkusista Nirvana i lider Foo Fighters ma ponad 230 milionów dolarów, ale pod względem wydatków znajduje się na samym dole listy. Dave stara się być dobrym biznesmenem, aby pieniądze nie stanowiły problemu dla niego i jego rodziny. Ponadto Grohl chce być dobrym wzorem do naśladowania dla swoich dwóch córek. Jednym z jego największych zakupów był dom w Los Angeles z wbudowanym studiem nagraniowym. To była trudna decyzja, ale posiadanie studia w domu przeważyło nad wszystkimi jego wątpliwościami.

Conceptual blog