9 Aktorów, Którzy Wstrząsnęli Grubymi Kostiumami

Zwykle aktorzy muszą dostosować się do próśb reżysera, ponieważ muszą robić wszystko, co im powie. Niektóre gwiazdy muszą stracić lub przybrać szaloną wagę, a następnie spędzić lata na regeneracji. Czasami jednak reżyserzy ułatwiają swoim aktorom i dają im tak zwane „grube kostiumy”, które naśladują duże ciało.

Oto niektóre z bardziej pamiętnych ról w „grubym garniturze” i gwiazdy, które je nosiły.

1. Courteney Cox

Zgodnie z fabułą najbardziej ukochanego serialu friends na świecie, Monica Geller była dość „chonką” jako dziecko, więc aktorka musiała nosić kostium „nadwagi” w kilku odcinkach. Ale te odcinki stały się jeszcze bardziej wyjątkowe dzięki poświęceniu Kourtney.

2. Chris Hemsworth

Podczas gry Thora Thunderbirda Chris Hemsworth miał okazję zmienić wizerunek Odinson. Aby przekazać, jak przygnębiony był Thor po wydarzeniach z Infinity War, aktor musiał nosić specjalny garnitur o wadze 60 funtów każdego dnia kręcenia. Ale trening nie był tak zły, jak ciągłe przegrzanie. Gruby Thor był jednak niesamowity.

3. Gwyneth Paltrow

Gwyneth miała na sobie Body o wadze 25 funtów i lateksowy makijaż na twarzy na planie komedii Little Hal, więc jeszcze smutniejsze jest to, że wszystkie jej wysiłki poszły na tak gówniany film.

4. Robin Williams

Pani Doubtfire jest jedną z najśmieszniejszych i najbardziej satysfakcjonujących ról Robyn. Nie codziennie widzisz, jak mężczyzna w średnim wieku zamienia się w opiekunkę. Robin nie był szczupłym mężczyzną, ale nawet przy swojej budowie musiał się wzmocnić. Była to nie tylko Maska Na twarz,ale także duży kombinezon pod spodem.

5. Amy Adams

Na początku swojej kariery Amy Adams grała pulchną studentkę w pierwszym sezonie serialu „Smallville”. Jak oszałamiające jest to, że gra teraz Lois Lane W DC movie universe?

6. Martin Lawrence

Kiedy słyszysz o Martinie Lawrence ’ u, pierwszym filmem, który przychodzi na myśl, jest prawdopodobnie Dom Wielkiej mamy, w którym grał agenta FBI podającego się za starszą damę. Nie była to łatwa praca, ponieważ Martin podobno doznał udaru cieplnego z powodu noszenia ciężkiego gumowego garnituru. Ten incydent spowodował, że Lawrence zapadł w śpiączkę na trzy dni.

7. Eddie Murphy

Szalony profesor to klasyczna komedia z Lat 90.o otyłym badaczu, który zakochał się w ładnej dziewczynie i postanowił trochę schudnąć dla niej. Ciężki kostium był prawdziwą rutyną dla Eddiego Murphy ’ ego, ale nie było to tak trudne, jak zagranie siedmiu różnych ról w tym filmie.

8. Tyra Banks

W 2005 roku w ramach swojego programu Tyra Banks założyła gruby garnitur, aby zrozumieć, jak czują się ludzie z nadwagą. Odpowiedzią jest zmęczenie, ciepło i pot.

9. Mike Myers

Filmy Austina Powersa są niesławne ze względu na histerię, ale nie zapominajmy, że Mike Myers gra tam tak wiele różnych postaci, więc Myers nie jest obcy protetyce i makijażowi. Jedną z takich ról jest szalenie otyły i odpowiednio nazwany gruby drań, domagający się gigantycznego grubego garnituru.

Conceptual blog