9 głównych ukraińskich centrów handlowych przed i po zniszczeniu przez rosyjskie rakiety

Wojna jest okropną rzeczą, którą można zobaczyć w wiadomościach, ale jest sto razy bardziej przerażająca, gdy jesteś w samym środku.

Wyobraź sobie, że nie czujesz się bezpiecznie we własnym domu, ponieważ sąsiedni kraj zdecydował, że cały twój naród musi wrócić do reżimu komunistycznego lub umrzeć, próbując się od niego uwolnić. A teraz każdy Rosjanin wrze z gniewu, bo „jak śmiesz tych Ukraińców bronić”. Tak, bezczelność!

Odważni ukraińscy żołnierze tną i tną wojska rosyjskie, zwykli obywatele starają się je wspierać, zachowując jednocześnie pozory normalnego codziennego życia. W końcu podczas wojny nadal musisz jeść i ubierać się sam, więc zakupy nie muszą być dziką przygodą. Ale nie zawsze tak jest. Jak zobaczycie teraz, Rosjanie zdecydowanie celują w infrastrukturę obywatelską, pomimo twierdzeń przeciwnych. W rzeczywistości w ten sposób dowiadujesz się, że robią to celowo, ponieważ Rosjanie zawsze kłamią.

Wiele z tych aktów terrorystycznych pochłonęło życie ludzi, którzy po prostu chcieli kupić jedzenie na weekend, obejrzeć film z przyjaciółmi lub dobrze się bawić w centrum handlowym. Ale zamiast tego wszystko, co otrzymali, to śmierć i zniszczenie.

Oto zdjęcia przed i po głównych ukraińskich centrach handlowych, które zostały zniszczone przez rosyjskie rakiety.

Fabryka-Chersoń. Zbombardowany 1 marca 2022 rok

Epicentrum-Czernihów. Zbombardowany 21 maja 2022 rok

Rozkosz-Charków Zbombardowany 8 czerwca 2022 rok

Retroville-Kijów. Zbombardowany 20 marca 2022 roku rok

Riwiera-Odessa. Zbombardowany 10 maja 2022 rok

Nikolsky-Charków. Zbombardowany 10 marca 2022 rok

Amstor-Krzemieńczuk Zbombardowany 27 czerwca 2022 rok

Portowym miastem jest Mariupol. Zniszczony do 18 marca 2022 rok

Epicentrum-Bucza. Zniszczony gdzieś w marcu-kwietniu 2022 rok

Conceptual blog