9 Par Ekranowych, Które Nigdy Nie Byłyby Razem W Prawdziwym Życiu

Miłość zawsze wygrywa. Tak powinno być; w przeciwnym razie o co chodzi, prawda? Cóż, prawdę mówiąc, to tylko bajka dla dzieci i samotnych ludzi, którzy muszą się czegoś trzymać. Dlatego w telewizji jest tak wiele dramatów o związkach, które zwykle kończą się szczęśliwym zakończeniem. Przez większość czasu my, widzowie, kibicujemy parze „oni-nie-oni” tylko dlatego, że jest fajnie. Ale czy kiedykolwiek oglądałeś program telewizyjny lub film z romantyczną fabułą i pomyślałeś sobie: „ci dwaj nigdy nawet nie spojrzaliby na siebie w prawdziwym życiu!”Ponieważ Wiem, co mam.

Oto kilka par ekranowych, które nie miałyby szansy skończyć razem w prawdziwym życiu!

1. Ross i Rachel, przyjaciele

Zacznijmy od ponadczasowego klasyka. Zarówno Rachel, jak i Ross są dla siebie bardzo niezdrowi i widać to za każdym razem, gdy wracają do siebie po przerwie. Oprócz tego, że Ross miał toksyczny związek, zdobył 5 punktów, a Rachel 10. To po prostu głupie.

2. Penny i Leonard, Teoria wielkiego podrywu

Teoria wielkiego podrywu dała nadzieję wszystkim nerdy chłopcom na całym świecie, którzy próbowali spełnić swoje piękne marzenie. Mam nadzieję, że nie dosłownie, ponieważ prześladowanie jest okropnym sposobem na rozpoczęcie związku. W każdym razie, jakie są szanse, że hottie taka jak Penny zakocha się w kimś takim jak Leonard? Bardzo niski.

3. Opiekunka Fran i Pan Sheffield, opiekunka

Hałaśliwa, irytująca, ale umiarkowanie atrakcyjna niania w jakiś sposób kończy się z nieśmiałym i wyrafinowanym producentem z Broadwayu. W jakim świecie pytam? Nigdy nie przeszedłaby nawet pierwszego wywiadu, nie mówiąc już o pobycie w rezydencji z dziećmi.

4. Bella i Edward, Saga Zmierzch

Wszyscy wiemy, że Eddie jest wampirem manipulacyjnym, który zawsze próbuje powiedzieć Belli, co ma robić, nie biorąc pod uwagę jej uczuć. Chociaż takie małżeństwa nie są rzadkie w prawdziwym świecie, zwykle nie trwają długo.

5. Chuck i Sarah, Chuck

Uwielbiam zabawną historię tajnego agenta tak samo jak innego faceta, ale musisz sprawić, by była przynajmniej trochę wiarygodna. Nie chodzi o to, że Zachary Levi wygląda źle; po prostu będąc maniakiem komputerowym, w jakiś sposób przeszkadza postaci Yvonne Strahovski, która jest tak daleko od swojej ligi, że nie jest nawet widoczna na mapie świata!

6 Eleanor i Chidi, dobre miejsce

Eleanor jest samolubną, kochającą alkohol imprezową dziewczyną, a Chidi jest najbardziej obsesyjnym filozofem moralnym, który widzi świat tylko w czerni i bieli. Są jak woda i olej, a przynajmniej powinny być. Ale serial tak często uderza ich czołami, że naprawdę się w sobie zakochują. To zadziała tylko wtedy, gdy dotarcie do tego punktu zajęło im wieczność. Och, czekaj, dokładnie tak się stało!

7. Scott i Ramona, Scott Pilgrim kontra świat

Myślę, że zaczynamy dostrzegać tutaj wzór. Nerdy facet spotyka najgorętszą dziewczynę i dogadują się, ponieważ … przyczyny spisku? Tak, zwykle ktoś taki jak Ramona nawet nie splunąłby w stronę Szkockiego Pielgrzyma, ale hej, to zabawny film Edgara Wrighta!

8. Ron i Hermiona, Harry Potter

RON nie jest najmądrzejszy ani najpiękniejszy, ale jak za pomocą magii okazuje się, że ma najbardziej fantastyczną ze wszystkich potworów — Hermionę. Tak, możesz powiedzieć, że byli przyjaciółmi od tak dawna, że Ron na nią zasługuje, ale co dokładnie ma do zaoferowania w tym związku? Ich małżeństwo byłoby najbardziej oczywistym „małżeństwem z zielonej karty”, jakie kiedykolwiek zarejestrowano.

9. Andy i April, parki i tereny rekreacyjne

Parks and Rec ma jedne z najbardziej szalonych par w telewizji, w tym Andy ’ ego i April. Krótko mówiąc, ich związek rozwija się tylko dlatego, że Andy jest idiotą, a April nienawidzi wszystkich. To klasyczna historia miłosna „kot-pies”, która jest wiarygodna tylko w celach rozrywkowych.

Conceptual blog