Amsterdamski Artysta Nadaje Naturze Wesołego Blasku

Są to takie momenty, które sprawiają, że ponownie oceniamy nasze poglądy na to, co ważne. Czy wielu z was myślało, że tak naprawdę nie zrobili wystarczająco dużo spacerów, pikników w parku i wędrówek po lesie lub w górach? Czy chciałbyś częściej przebywać na plaży i częściej pływać w morzu lub oceanie? Rok, zawsze jesteśmy przy tobie. Jesteśmy prawie pewni, że potem wszyscy będziemy bardziej cenić i pielęgnować przyrodę. W międzyczasie pozwól nam przedstawić Martina Schrivera, artystę z Amsterdamu, który używa Photoshopa do manipulowania zwierzętami i krajobrazami w najbardziej surrealistyczny i zabawny sposób.

1. Leniwy Szczeniak. Artysta podpisał go w ten sposób: „nie jestem leniwy, jestem po prostu bardzo zmotywowany, aby nic nie robić”. Co za urocze dzieło sztuki.

2. Co sądzisz o tym drzewie tygrysa? Martin ma całą serię animal tree na Instagramie, którą zdecydowanie powinieneś obejrzeć.

3. Skała nosorożca z zamkiem na głowie? Tak, dlaczego nie? Kto cię powstrzyma, gdy masz moc Photoshopa po swojej stronie?

4. Skąd wiesz, że góry to nie tylko ogromne żółwie? Czy nie istniała teoria, że ziemia spoczywa na masywnych żółwiach?

5. Oto gigantyczny krokodyl ukrywający się w zasięgu wzroku wszystkich. Brzmi dokładnie tak, jak zrobiłyby to krokodyle, aby złapać zdobycz.

6. Czy to brzmi jak ogromny rekin, który postanowił nurkować, a woda po prostu nie jest wystarczająco głęboka? To może być zabawna kreskówka.

7. Wiesz, jak jako dziecko graliśmy w tę grę, w której próbowaliśmy dowiedzieć się, jakie zwierzę wygląda jak chmura? A co, gdybyś grał w tę grę z wyspami i plażami?

8. Kolejna genialna edycja nosorożca, tym razem w Machu Picchu. Trochę żałuję, że tak naprawdę wygląda Machu Picchu, prawda? W ten sposób byłoby to jeszcze bardziej imponujące i niezapomniane.

9. Artysta nazwał to „Bull Rocks”, ale coś w tym dziele sztuki jest tak uspokajające, nie sądzisz? Być może ta szeroka grzywka robi różnicę i nadaje temu masywnemu bykowi bardzo przyjazny wygląd.

10. Kolejny podstępny krokodyl ukrywający się w zielonych wzgórzach, czy to Aligator? Czy naprawdę wiesz, jaka jest różnica między nimi? Chcesz zobaczyć, jak łowca krokodyli odświeża wiedzę o krokodylach, prawda?

Conceptual blog