Artysta zamienia nudny chodnik w galerię postaci Disneya w kwarantannie

Ludzie na całym świecie szaleją w swoich domach podczas kwarantanny. Wielu z nas po prostu podróżuje po nim, bawiąc się w Internecie; niektórzy nadrabiają ogromną liczbę książek i gier, które czekały na taką okazję. A potem jest Casey Drake, kochająca i znająca się na sztuce Mama Z Orlando na Florydzie.

Casey zdecydowała, że jedynym sposobem na utrzymanie umysłu w tych trudnych czasach jest uczynienie otaczającego ją świata nieco jaśniejszym. Wyjaśnijmy: Przebywanie w kwarantannie jest dalekie od ideału dla większości z nas. Musisz zostać w domu, całkowicie sam, bez przyjaciół, bez imprez i tak dalej. Boo Hoo! Ale z drugiej strony pomagasz swojemu krajowi, a przynajmniej miastu, stłumić wirusa i zapobiec jego rozprzestrzenianiu się. A Casey wymyśliła naprawdę niezapomniany sposób, aby przypomnieć nam o zasadach i ograniczeniach, których musimy przestrzegać, a także stworzyć niesamowicie zabawne rysunki kredą przedstawiające nasze ulubione postacie Disneya podczas kwarantanny.

Rzućmy okiem na tę niesamowitą sztukę na chodniku!

1. Dystans społeczny ma kluczowe znaczenie. Zwłaszcza, gdy jesz makaron, najwyraźniej.

2. Ile rolek papieru toaletowego potrzebuje niedźwiedź?

3. Wielki Scott! Gdyby wiedzieli, jaka przyszłość nas czeka, dostaliby całą ciężarówkę TP zamiast tego jednego Almanachu!

4. To dla Twojego dobra, R2. Nie chcemy, żeby Luke lub Leia złapali teraz tego paskudnego wirusa, prawda?

5. Wyobraź sobie, że to bitwa D & D i trzymaj się z dala od walki w zwarciu.

6. A oto pierwszy etap kwarantanny-strach przed wszystkim. Wirus jest wszędzie!

7. Drugi etap polega na tym, że po prostu patrzysz przez okno i czekasz, aż UFO przylecą po ciebie.

8. Trzeci etap jest najbardziej szalony. Pomyślisz: „hej, dlaczego sam nie mam fryzury? To proste!”Zaufaj mi, to nieprawda.

9. A potem przychodzi gniew. Jesteś zły na rząd, na swoje koty, na innych ludzi, a ostatecznie na siebie.

10. Aż pewnego dnia usłyszysz w wiadomościach, że kwarantanna została zniesiona i wszyscy możecie wyjść na zewnątrz, tak jak kiedyś! Ale tym razem naprawdę nie masz ochoty wychodzić, ponieważ wypróbowałeś lepsze, prostsze życie, a powrót do biura nie będzie taki łatwy.

11. Wygodne!

Conceptual blog