Ci Ludzie Przebrali Się Na Halloween, Ponieważ Myśleli, Że Wszyscy Będą

Znowu jest mniej więcej o tej samej porze roku: Wigilia Dnia Wszystkich Świętych. Chociaż świętowanie Halloween jest w dużej mierze amerykańską tradycją, powoli zaczyna osiągać ten sam poziom ekstrawagancji w innych miejscach na całym świecie. Ludzie ubierają się, chodzą na smakołyki, oglądają horrory i po prostu dobrze się bawią. To znaczy, jeśli wszyscy będą przestrzegać zasad.

Niektórzy ludzie po prostu nie mogą się martwić o przebieranie się, a czasami jest to nawet część skomplikowanego dowcipu, aby tylko jedna osoba przyszła w garniturze. 

I chociaż jest to zdecydowanie zabawne dla wszystkich zaangażowanych, z wyjątkiem osoby zmieniającej ubranie, w głębi duszy prawdopodobnie wiesz, że możesz być następny w przyszłym roku.

 Jeśli kiedykolwiek istnieje scenariusz, który wymaga zemsty, to na pewno tak jest.

Niezręczność tego rodzaju sytuacji wynika głównie z naszego strachu przed wyróżnieniem się. Ludzie, którzy się wyróżniają, zwykle mają obsesję, co może prowadzić do tak zwanego zespołu wysokiego Maca. 

Zasadniczo sprowadza się to do chęci zobaczenia, jak spada wysoki mak. 

W rzeczywistości nie jesteśmy najmilszymi ludźmi, gdy czujemy, że ktoś otrzymuje więcej pochwał, niż na to zasługuje. Pewnym sposobem na obniżenie ich o kilka punktów jest nakłonienie ich do ubierania się do pracy.

Mimo że wiele osób się zgadza, nadal może być tylko jedna osoba w pracy, która przebiera się na Halloween.

I chociaż tego rodzaju sytuacje nie zawsze wynikają ze złych zamiarów, istnieje cały czynnik, który często sprawia, że ludzie czują, że tak jest. 

W sytuacji, w której się wyróżniasz, poczujesz się krytykowany, a nawet odrzucony, co nigdy nie jest zabawną sytuacją. 

Zasadniczo takie rzeczy są dopuszczalne tylko w Halloween. Albo jeśli naprawdę kogoś nienawidzisz, tak myślę. Nie podejmuję się osądzania, ale mogą to zrobić.

Conceptual blog