Czy Zendaya dołączy do sezonu 3 serialu HBO „Euforia”?

Drugi sezon jednego z najbardziej polaryzujących programów HBO, „Euforia”, został ostatecznie wyemitowany 10 stycznia 2022 roku. Fani czekali na kontynuację New Age-Remake izraelskiej serii o tej samej nazwie o nastoletnich uzależnionych od narkotyków od 2019 roku. Tak naprawdę nie tak długo, ale to ma znaczenie. Od tego czasu Zendaya, która wystąpiła w amerykańskiej wersji, dodała do swojego portfolio kilka filmów kasowych i stała się ikoną stylu na całym świecie. Niedawno widzieliśmy, jak gra Emjay w najnowszym filmie Spider-Mana, a wcześniej Zendaya grała Shani w Dune.

Pomimo innych, bardziej lukratywnych projektów, serial wyreżyserowany przez Drake ’ a w HBO pozostaje na szczycie portfolio Zendayi. To historia młodej dziewczyny o imieniu RU Bennett, która wraca do szkoły po ciężkim okresie rehabilitacji, do której trafiła z powodu problemów z narkotykami. RU szybko znów się zrywa, dopóki nie spotka Jules, transseksualnej dziewczyny o równie trudnym przeznaczeniu.

Pod wieloma względami ta historia przypomina biografię scenarzysty i reżysera serialu sama Levinsona, który jako nastolatek zmagał się z uzależnieniem od narkotyków i dał aktorce wiele poufnych informacji. Według niego, pomimo braku osobistego doświadczenia, Zendaya szybko wkroczyła w tę rolę i poczuła cały ból, jaki odczuwała RU. „Euforia” nie jest przeciętnym programem telewizyjnym dla nastolatków, takim jak ABC czy CW. To prawdziwy dramat, a dzięki tej serii Zendaya stała się twarzą pokolenia Z. jej postać jest zbiorowym obrazem współczesnej amerykańskiej młodzieży cierpiącej z powodu złych wyborów i jeszcze gorszych okoliczności.

Niemal natychmiast po premierze pierwszego sezonu Euphoria w 2019 roku stało się jasne, że na pewno będzie drugi sezon. Pandemia oczywiście dokonała własnych korekt i spowolniła proces filmowania, ale nie powstrzymała tego rolling stone. Tak więc po obejrzeniu drugiego sezonu fani byli trochę na fali, nie wiedząc, czy zobaczą kontynuację, czy nie, ale na szczęście Oficjalna strona na Twitterze potwierdziła, że trzeci sezon jest w toku,a Zendaya jest w 100% gotowa, nawet po kontuzji na planie!

Czy jesteś już w oczekiwaniu na sezon 3?

Conceptual blog