Disney Jako Słynne Obrazy Historyczne

Jeśli jesteś prawdziwym fanem Disneya, nigdy nie będziesz się nudzić oglądaniem nowych, przerobionych i przerobionych wersji swoich ulubionych postaci. Tym razem przyszliśmy do Ciebie z kreatywnym pomysłem, który wymyślił hiszpański artysta Carlos Gromo. Postanowił sobie wyobrazić, jak wyglądałyby postacie Disneya, gdyby zostały przedstawione na historycznych obrazach przeszłości. Oto kilka jego prac i oryginalnych obrazów, które stanowiły podstawę i źródło inspiracji dla nowych rysunków. Jesteśmy prawie pewni, że będziesz tym przytłoczony.

1. Piękna i Bestia

Na podstawie książki Johna Williama Waterhouse ’ a „dusza róży”.

Z łatwością możemy to sobie wyobrazić jako scenę z prawdziwego filmu animowanego Disneya. Belle zatrzymuje się, by powąchać róże w ogrodzie.

2. Rusałeczka

Na podstawie Michaela i Inessy Garmash-cenne chwile

To byłby taki słodki moment między Ariel i jej synem, który jest wyraźnie podobny do mini-mnie Erica.

3. 101 Dalmatyńczyków

Na podstawie Granta Wooda-American Gothic

Wszyscy widzieliśmy to zdjęcie wiele razy, ale założę się, że żadne z Was nie myślało o Disneyu, patrząc na to. Muszę przyznać, że z psami wygląda to o wiele bardziej zabawnie.

4. Piękna i Bestia

Na podstawie Gustawa Klimta-pocałunek

Kolejny klasyk i to trochę szokujące, jak dobrze się wydaje. Proporcje ciała bestii są w rzeczywistości idealne dla tego obrazu, to naprawdę zaczyna mieć sens w ten sposób.

5. Tiana i Charlotte

Na podstawie Laurence ’ a Alma Tadema-ulubionego poety

Czy możesz sobie wyobrazić, że ci dwaj po prostu tak się bawią? To zdjęcie jest takie wspaniałe, a wersja Disneya jest po prostu super urocza.

6. Jane i Tarzan

Na podstawie Johna Williama Waterhouse 'a-szkic Circe”Czarodziejka”

Szczegóły w tym są imponujące. A kolory tak pasują do Jane. Możesz łatwo zobaczyć, jak eksploruje dżunglę w ten sposób, a następnie spędza wieczory na nagrywaniu tego, co odkryła.

7. Kopciuszek

Na podstawie Williama Adolfa Bouguereau-wakacje w Harvest

Kopciuszek przechadza się po polu, prawdopodobnie po to, by uciec od irytującego otoczenia i marzy o tańcu z księciem na balu.

8. Herkules i Megara

Na podstawie filmu Johna Simmonsa „Sen nocy letniej”

Disneya, ale także uczynienie go zarówno sztuką szekspirowską, jak i obrazem historycznym. To naprawdę genialna koncepcja.

Conceptual blog