Facet Podróżuje Po Całym Świecie, Robiąc Urocze Selfie Z Lokalnymi Zwierzętami

Robienie selfie podczas podróży nie jest niczym nowym ani oryginalnym. Każdy chce, aby te fragmenty wspomnień były przechowywane na telefonach lub w chmurze, aby móc je ponownie przeżyć. W końcu niektóre z tych chwil mogą się nigdy więcej nie powtórzyć. Dzięki dostępowi do zdjęć na Instagramie możemy pokazać naszym przyjaciołom i rodzinie wszystkie najfajniejsze miejsca, malownicze miejsca, a czasem urocze spotkanie z lokalną fauną, aby być może następnym razem wiedzieli, gdzie iść podczas podróży.

Jeśli chodzi o selfie ze słodkimi zwierzętami, nikt nie robi tego lepiej niż ten 29-letni facet z australijskiego Gold Coast o imieniu Allan Dixon, znany również jako animal whisperer. Robi więcej niż zwykłe zdjęcia, o nie. Każde z jego ujęć jest bardziej urocze niż poprzednie i są to jedne z najbardziej przydatnych selfie w Internecie. Według Allana, aby robić tak urocze zdjęcia, wszystko, czego potrzebujesz, to miłość do zwierząt i odrobina cierpliwości.

Zwykle podchodzi do zwierzęcia, rozmawia z nim o pogodzie i cenach kryptowalut, może trochę o najnowszych memach, wiesz, żeby trochę się rozluźnić. Jeśli zwierzęta wiedzą, że jesteś kujonem, mniej prawdopodobne jest, że cię ugryzą, prawda? Następnie, jeśli zwierzę nie wydaje się mieć nic przeciwko, zaczyna je głaskać i traktować smakołykami, zanim w końcu zrobi z nimi to jedyne w swoim rodzaju Selfie. W tej chwili kolekcja Dixona zawiera dziesiątki, jeśli nie setki uroczych zdjęć z quokkami, koalami, lamami, kangurami i innymi uroczymi bestiami. Oto tylko niektóre z najlepszych zdjęć!

Czy często można spotkać kangura na plaży?

Uśmiech sprawia, że to zdjęcie jest dziesięć razy lepsze.

Oto selfie z przyjazną alpaką.

Łoś kanadyjski jest zwykle przerażającym stworzeniem, a jednak…

Mała foka jest zbyt słodka dla tego świata.

Dlaczego taka sfrustrowana twarz, Dixon?

Nie mogę uwierzyć, że w jakiś sposób zmusił ich do spokojnego siedzenia.

Powiedz mi, że to nie jest najbardziej satysfakcjonujące zdjęcie, jakie widziałeś przez cały dzień. Odważę się na to!

Uważaj! Nie pozwól się deptać, grając ze słoniem, Allan.

Twarz lemura całkowicie podbija internet.

Spójrz na tego majestatycznego konia. Wie, co się dzieje.

Nawet żółwie ustawiają się w kolejce, aby zrobić selfie z Allanem.

Chłopaki, naprawdę znalazł Nemo!

Mimo że jest to zwykła kaczka, strzał jest nadal szalenie Rzadki.

I na koniec mamy przydatne selfie z legendarnym australijskim YouTuberem / animatorem Jadenem i jej uroczym przyjacielem ptaków Ari <3

Conceptual blog