Fenomenalny Artysta Szkicowy Maluje Bardzo Szczegółowe Budynki

Demi Lang jest samoukiem z Wielkiej Brytanii, specjalizującym się w malowaniu architektury. Jej konto na Instagramie jest wypełnione tak szczegółowymi rysunkami, że zaczynasz wątpić, że nawet nie specjalizowała się w sztuce. Tysiące godzin, setki ołówków, długopisów i galonów atramentu – wszystko to i 15 lat ciężkiej pracy sprawiły, że Demi stała się niesamowitą artystką, którą jest dzisiaj. Rzućmy okiem na niektóre z jej najwybitniejszych arcydzieł:

Oto Demi otoczona swoimi oszałamiającymi szkicami.

Czy nie chciałbyś mieć domu z poddaszem takim jak ten?

Przybiła nawet palmy gwoździami!

Czy to młodszy brat Taj Mahala?

Każdy z akcentów w jej szkicach jest dokładnie tam, gdzie powinien być. Wyciszone zimne kolory sprawiają, że cały obraz wygląda na postarzony i nieco „domowy”. Ale nie jestem krytykiem sztuki, co wiem? Jednak jako koneser sztuki mogę docenić subtelności i wszystkie najdrobniejsze szczegóły szkiców Demi. Sposób, w jaki światło wpada we wszystkie zakamarki, wspaniałe poczucie skali i perspektywy-pocałunek szefa kuchni!

Po prostu proste Gotyckie okno, a jednak … jest piękne.

Nie będę kłamał, asymetria mnie zabija, ale tak jest.

Hmmm, wygląda jak Muzeum gdzieś w Europie. Może Niemcy czy Francja?

Piętnaście lat to dużo czasu na podróżowanie po całym świecie w poszukiwaniu niezapomnianych miejsc z pięknymi przykładami architektury do szkicowania. Dzięki umiejętnościom takim jak ona nie jest zaskoczeniem, że użytkownicy Instagramu uwielbiają te rysunki i nie mogą się doczekać, aby zobaczyć więcej.

Ten niedokończony kawałek przykuł moją uwagę oszałamiającą wieżą. Jest w nim coś „azjatyckiego”.

Ok, im dłużej patrzysz na ten rysunek, tym więcej szczegółów zaczynasz zauważać. Chodź, Powiększ.

A na deser wybrałem ten spokojny Domek. Piękny mały dom dla tych, którzy są zmęczeni pandemią.

Conceptual blog