Francuski Artysta Pokazuje Ogromny Spis Postaci Z Gier Wideo!

Linda Buderbala jest dyrektorem artystycznym, ilustratorem i projektantem postaci z Paryża we Francji. Jak każdy współczesny artysta, za każdym razem, gdy gra w RPG, czerpie inspirację z malowania swoich ulubionych postaci lub lokalizacji. Po pewnym czasie gry w Pokemon Sword zauważyła, że chociaż w plecaku swojej postaci są setki przedmiotów, nadal może biegać, jeździć na rowerze i jechać wszędzie, jak za pomocą magii. Ale w prawdziwym życiu byłoby zupełnie inaczej.

Więc Linda pomyślała sobie: „Dlaczego nie zilustrowałbym, jak naprawdę wyglądałyby postacie w grze niosące swoje rzeczy bez worków z rzeczami lub magii”. I właśnie to zrobiła! Zabrała swoje ulubione gry i pokazała, ile graczy ma ze sobą. Dbałość o szczegóły w jej pracach jest po prostu niesamowita!

Rzućmy okiem na niektóre z najfajniejszych postaci z gier wideo i na wpół realistyczne przedstawienie ich przepełnionych zapasów.

1. Breath of the wild natura

Oto link do Og simp z nieskończoną ilością broni, tarcz, magicznych narzędzi, bomb i innych przydatnych rzeczy. Niektóre z nich mogą się kiedyś przydać!

2. Skyrim

Same koła serowe powinny zajmować około 90% powierzchni magazynowej Dovakin.

3. Resident Evil

Wyobraź sobie, że uciekasz przed zombie z tymi wszystkimi rzeczami w plecaku!

4. Tomb Raider

Każda gra, która ma system rzemieślniczy, byłaby koszmarem w prawdziwym życiu. Ale oprócz wszystkich tych elementów Lara używa również mnóstwa broni.

5. Wiedźmin

50 klinów z różnymi olejkami, 20 srebrnych mieczy, 11 par butów i spodni oraz oczywiście składniki mikstur. Jak się nadal poruszasz, Geralt?

6. Krzyżowanie zwierząt

Twój wieśniak może być malutki, ale może mieć wiele rzeczy, takich jak rekiny, drzewo, figurki, motyle… potencjał jest nieograniczony!

7. Pokemon

Każdy poważny trener Pokémon miałby przy sobie co najmniej kilkaset różnych pokeballów, Jedzenie dla swoich towarzyszy bojowych, rower, dziesiątki skamielin, skały ewolucyjne itp.

8. Minecraft

Minecraft steve jest prawdopodobnie najsilniejszą postacią w historii. Wyobraź sobie metryczną kostkę wykonaną z kamienia lub żelaza. Teraz pomnóż to przez 64, a to tylko jedno miejsce na ekwipunek!

Conceptual blog