Jak Lindsay Lohan zmieniła się z gwiazdy w samotność i co teraz robi

W wieku 35 lat Lindsay Lohan przeżyła tak wiele, że nawet najodważniejsze gwiazdy rocka zostałyby zawstydzone. Rozpoczęła karierę modelki w wieku trzech lat, stała się jedną z najbardziej obiecujących młodych aktorek swojego pokolenia, wydała kilka albumów muzycznych, uruchomiła markę modową, zrujnowała swoją błyskotliwą karierę, znalazła się w więzieniu, kilkakrotnie udaremniła programy rehabilitacyjne, chciała iść na wojnę do Iraku, wspierała Harveya Weinsteina, przyłapany na kradzieży biżuterii i innych rzeczach, o których nigdy nie usłyszymy. Ale tak było; teraz wydaje się zdeterminowana, aby odzyskać dobre imię.

Pod koniec lat 90. Lindsey zagrała w kultowej komedii The Parent Trap i od razu stała się główną konkurencją dla bliźniaków Olsen. Po pierwszym sukcesie Lindsay pojawiła się w filmach Zakręcony piątek I mean girls, które uczyniły ją królową komedii dla nastolatków. Pomimo głupoty gatunku, profesjonaliści z branży dostrzegli potencjał Lindsay i porównali ją do młodej Jodie Foster.

W 2002 roku zdecydowała również, że może śpiewać i podpisała kontrakt z Emilio Estefanem. Jednak wkrótce potem Lohan podpisała nowy kontrakt z wytwórnią Casablanca Records, która wydała jej pierwszy album-Speak. Album nigdy nie osiągnął szczytu list przebojów, ale nadal był dość popularny, chociaż krytycy zauważyli, że Lindsay powinna trzymać się aktorstwa.

Problemy zaczęły pojawiać się pod koniec 2004 roku. Lindsay zerwała ze swoim chłopakiem, trafiła do szpitala z infekcją nerek, a następnie co drugą noc chodziła do klubów z Paris Hilton, mieszkając w hotelu. Każdego kolejnego roku Lindsay popełniała jakieś głupoty, które szkodziły nie tylko jej zdrowiu, ale także filmom, w których grała.

W 2007 roku została aresztowana za jazdę pod wpływem alkoholu, a dwa tygodnie po wyjściu z kliniki rehabilitacyjnej Lindsay została ponownie aresztowana. Tym razem robiła zaciągnięcia. W rezultacie Lohan spędził dwa tygodnie za kratkami zamiast 90 dni i opuścił rehabilitację 23 dni później. W 2011 roku dodała do swojego repertuaru kradzież, kiedy przyłapano ją na kradzieży naszyjnika ze sklepu jubilerskiego.

Tymczasem Lindsay starała się pozostać aktualna, mówiąc głupoty, jak na przykład w 2006 r.wyraziła chęć przyłączenia się do operacji wojskowej w Iraku, aw 2008 r. zaoferowała swoje usługi sztabowi wyborczemu Baracka Obamy. Najgorsze do tej pory było to, że Lohan bronił niesławnego producenta Harveya Weinsteina, mówiąc, że dostała kilka ról w jego filmach, ale nigdy nie zachowywał się wobec niej bez szacunku. Tak, ponieważ jeśli ci się to nie przydarzyło, nie mogło się to zdarzyć nikomu innemu.

Życie osobiste Lohana było również bardzo niestabilne. Jej pierwszym zauroczeniem był Aaron Carter, ale był prawdziwym graczem, który umawiał się z Hilary Duff z boku. Pomińmy dekadę i porozmawiajmy o pierwszym poważnym związku Lindsay z partnerem serialu z Lat 70.Wilmerem Valderramą. W 2004 roku mieli nawet wziąć ślub, ale nic z tego nie wyszło. To złamało jej serce i zaczęła spotykać się z mężczyznami i kobietami, jakby jutra nie było. W 2015 roku aktorka nawiązała długoterminowe relacje z rosyjskim biznesmenem mieszkającym w Londynie Jegorem Tarabasowem, aby półtora roku później oskarżyć go o zdradę i przemoc domową.

W ostatnich latach (podobno) umawiała się z koreańskim kulturystą Jae Yeon ha i Liamem Hemsworthem po jego rozstaniu z Miley Cyrus. Na początku 2020 roku Lindsay rozpoczęła nowy romans z Baderem Shammasem, który jest tak bogaty, jak to tylko możliwe. Ale głównym zauroczeniem Lindsay była ostatnio Grecja. Tak, kraj. Tutaj znalazła spokój i postanowiła rozpocząć nowe życie jako bizneswoman. Otworzyła kilka klubów-Klub nocny Lohan w Atenach i dwa domy plażowe Lohan na Rodos i Mykonos. W tym ostatnim zaczęła występować w reality show dla MTV o budowaniu wielkiego biznesu klubowego. Ponieważ nikt nigdy o tym nie słyszał, Zakładamy, że serial się nie powiódł.

W 2021 roku dotarły do nas pogłoski, że Lindsay przygotowuje się do powrotu na ekrany jako główna bohaterka świątecznej komedii wyprodukowanej przez Netflix, która ma się ukazać, jak się domyślacie, przed Bożym Narodzeniem 2022 roku.

Conceptual blog