Jak Przetrwać Śmiertelną Pandemię

Jeśli naprawdę aktywnie unikasz wiadomości, prawdopodobnie słyszałeś o wirusie o nazwie Covid-19, który przejmuje świat. Ma wszystko, czego można oczekiwać od zwykłej starej grypy, tyle że jest o wiele bardziej zaraźliwa i nieco bardziej zabójcza. Być może zadajesz sobie pytanie, jak możesz przetrwać podobnego wirusa, ale mamy tylko wskazówki, które Ci pomogą.

Nie Dotykaj Ludzi

Mogą być nosicielami wirusa i zarazić cię, gdy je przytulisz lub podasz im rękę. Jest to idealna wymówka, aby zawsze trzymać się z dala od ludzi na wyciągnięcie ręki, więc używaj go. Pandemie nie zdarzają się tak często.

Zachowaj spokój

Tak czy inaczej, niewiele możesz zrobić z tą sytuacją (chyba że jesteś wirusologiem), więc najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zachować spokój i sprawić, by kwarantanna była jak najbardziej znośna. Poczytaj książkę, weź przyjemną długą kąpiel, obejrzyj film, który zawsze chciałeś obejrzeć. Może nawet podejmij nowe hobby – nadal będziesz miał czas na spalenie w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Przestań Się Kłócić O Papier Toaletowy

Poważnie, ludzie, już mnie to nie obchodzi. Nie mogę przeczytać kolejnego artykułu o ludziach gromadzących papier toaletowy, jakby wszystko, co zamierzamy zrobić od teraz do dnia naszej śmierci, to odpowiedzieć na wezwanie natury. Jeśli napełnisz wózek dziesiątkami rolek papieru toaletowego, ale nie ma żadnych produktów spożywczych, nie potrzebujesz nawet papieru toaletowego, ponieważ twoje ciało niczego nie trawi. Poza tym walka oznacza dotykanie ludzi i tak właśnie chorujesz. Patrz wyżej.

Zostań W Domu, Gdy Czujesz Się Źle

Jest to oczywiste, ale nie wychodź z domu, jeśli masz objawy. Nie musisz ciągnąć za sobą wszystkich innych. Gdybyś postępował zgodnie z innymi zasadami określonymi w tym artykule, w ogóle nie znalazłbyś się w takiej sytuacji. I bądźmy szczerzy: są gorsze miejsca niż w domu. Jak inaczej zamierzasz zakończyć zaległości w grach, które gromadziły się przez lata?

Nie jedź do zainfekowanych obszarów

Wiem, że zbliżają się święta wielkanocne i od dawna chciałeś odwiedzić Chiny lub jeździć na nartach we Włoszech. Po prostu nie. Chiny i Włochy będą tam w przyszłym roku, ale Covid-19 (miejmy nadzieję) nie. Ustal swoje priorytety we właściwy sposób.

Unikaj Zatłoczonych Miejsc

W dzisiejszych czasach Jazda ruchliwym pociągiem lub spacer ulicą w dużym mieście, w którym potwierdzono przypadki infekcji, jest prawie jak loteria zdrowotna. I w przeciwieństwie do prawdziwej loterii, istnieje prawdziwa szansa, że wygrasz. A także, w przeciwieństwie do prawdziwej loterii, wygrana w rzeczywistości oznacza, że przegrałeś.

Conceptual blog