Japońska Mama Zamienia Nudne Jedzenie W Prawdziwą Jadalną Sztukę!

Jako wybredny zjadacz wiem, jak wymagający mogą być nasi „krewni”. Niektórzy z nas nie lubią sera ani czosnku; inni nie będą jeść jedzenia leżącego na talerzu. Ale szczerze mówiąc, ci psychopaci mają najlepsze miejsce w domu wariatów. Większość wybrednych zjadaczy to dzieci, a to dlatego, że się nudzą.

Dzieci uwielbiają niezwykłe i kolorowe potrawy, nawet jeśli są to zwykłe tłuczone ziemniaki w kształcie jakiejś postaci Disneya. Cokolwiek jest bardziej zabawne-zjedzą to!

Smak nie jest dla nich tak ważny. Jasne, to świetnie, jeśli danie wygląda i smakuje Rajsko, ale najpierw musisz zmusić je do połknięcia przynęty. Dlatego niektórzy rodzice angażują się w sztukę gotowania, aby zadowolić swoich małych „smakoszy”.

Jednym z takich rodziców jest Etoni mama-matka trzech małych dziewczynek z Tokio w Japonii. Przygotowuje pyszne i niezwykle smaczne posiłki przy użyciu najprostszych składników, takich jak jajecznica, ryż, hot dogi itp.

Każdego dnia Eatony karmi swoje szczęśliwe dzieci kolorowymi potrawami inspirowanymi kreskówkami po tym, jak wystawia je na widok publiczny na swoim Instagramie.

Ta szalenie utalentowana kobieta, która nie ma specjalnego wykształcenia kulinarnego, w jakiś sposób robi wrażenie na dzieciach i dorosłych na całym świecie.

A jeśli nie jesteś pod wrażeniem, po prostu przewijaj jej taśmę. Zaufaj mi, znajdziesz coś, co przyciągnie twoją uwagę.

Etoni – Mistrz Kyaraben („charakterystyczny Bento”) to japoński Lunch Box, który zawiera różnorodne przekąski inspirowane zwierzętami, roślinami i oczywiście nawiązaniami do popkultury.

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś zrobić coś z tego, nawet najprostszego, wiesz, że to wcale nie jest łatwe. I Toni robi to tak dobrze, że nie możesz się powstrzymać przed podniesieniem śliniącej się szczęki za każdym razem, gdy publikuje coś nowego.

Po latach publikowania swoich prac kulinarnych na Instagramie ta japońska mama zgromadziła ponad 150 000 obserwujących. Ale teraz poszła o krok dalej i postanowiła opublikować książkę kucharską ze swoimi pysznymi kreacjami, aby pomóc innym rodzicom przygotować fantastyczne posiłki dla swoich wybrednych maluchów!

Conceptual blog