Jen Corgi-Celebrytka Na Instagramie

Biorąc pod uwagę, jak przebiega rok 2020, wszyscy potrzebujemy dobrych wiadomości lub inspirującej historii, która poprawiłaby nasz nastrój każdego dnia. Właśnie tam pojawia się Gen Corgi. To wyjątkowy mały Corgi, który mieszka w Japonii. I jak większość Corgi, ma długi ogon, co zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Co więcej, robi również najbardziej urocze wrażenia na twarzy, co wielu zauważyło i dlaczego jest prawdziwą gwiazdą Internetu. Jego konto na Instagramie miało ponad 150 tysięcy obserwujących.

Jen jest oczywiście bardzo dobrym chłopcem. Posunęlibyśmy się tak daleko, że powiedzielibyśmy, że jest najlepszym chłopcem. Jest inteligentny, zabawny i bardzo towarzyski. Uwielbia chodzić ze swoimi gospodarzami i zawsze chętnie towarzyszy im w parku, a nawet na spotkanie robocze. Po prostu uwielbia poznawać nowych ludzi i oczywiście szczenięta. A jego wesoły i wesoły charakter sprawia, że jest ulubieńcem publiczności i zawsze dostaje miłe komentarze na ulicy.

Ale jego dobry wygląd i osobowość nie są jedyną rzeczą, która czyni go wyjątkowym. Jen urodziła się z dziedziczną przewlekłą niewydolnością nerek, co oznacza, że Jen spędza dużo czasu w klinice weterynaryjnej. Co drugi dzień musi udać się do weterynarza na dializę, otrzymuje również kilka zastrzyków i regularnie przyjmuje sześć różnych rodzajów leków.

Jest na specjalnej diecie, a nawet jego smakołyki muszą być przygotowane specjalnie. Co więcej, Jen czasami ma napady padaczkowe. Nie ma lekarstwa na jego chorobę i prawdopodobnie nie będzie żył tak długo, jak większość innych psów.

Ale jego właściciele tak bardzo go kochają, że są gotowi pogodzić się ze wszystkim. Chociaż opieka nad nim kosztuje ich dużo pieniędzy, a jego częste zabiegi medyczne są czasochłonne, uważają, że warto mieć tak uroczego psa.

Gen śpi z nimi w tym samym łóżku i robią wszystko, co w ich mocy, aby zapewnić mu jak najlepsze życie. Wiedzą, że nie jest mu łatwo poradzić sobie ze swoim stanem, ale ich celem jest uczynienie go tak szczęśliwym i wygodnym, jak to możliwe, a wyraz jego twarzy jest dowodem na to, że żyje swoim najlepszym życiem. Ma już 5 lat i mamy nadzieję, że w przyszłości będzie miał o wiele więcej urodzin.

Sugerujemy, abyś śledził Gen na Instagramie, aby uzyskać porcję codziennego flirtu i uroczych twarzy, które przedstawia.

Conceptual blog