Kameleony Trzymające Maleńką Broń Są Najlepszą Rzeczą, Jaka Może Pojawić Się W 2020 Roku

Emma Ward, mieszkanka Michigan, ma uroczego kameleona o imieniu Olive. Wie, jak się przebrać, wystawić swój bardzo długi język i ogólnie cieszyć się chronionym życiem. Jak to często bywa w przypadku stworzeń kochających pokój, są one zastraszane przez inne, bardziej agresywne gatunki. Pewnego dnia Olive decyduje, że ma dość tego spokojnego życia i bierze swoje dziedziczne ostrze sprzęgła, aby tam pojechać, zebrać armię i pokonać złą jaszczurkę. Mam na myśli czarodzieja.

  1. To Olive, a ona jest gotowa rozprawić się ze złymi facetami.

2. Jej halabarda wygląda jeszcze bardziej imponująco.

3. Ale to… ten miecz wydaje się być idealny zarówno do walki w zwarciu, jak i na dystans. Bardzo sprytnie, jaszczurko!

4. Snajper wszedł do walki.

Czy to nie byłoby świetne, co? Niestety prawda jest nieco bardziej przyziemna. Olive złapie każdy przedmiot, czy to mały miecz, kubek LEGO, czy ogólnie coś wystarczająco małego, aby mógł się chwycić. I musisz przyznać, że wszystko wygląda zabawnie w tych szerokich łapach.

5. A potem siedzi tam Jerry z filiżanką kawy.

6. Jednak nigdy nie powinieneś lekceważyć Jerry ’ ego. To wariat!

7. Nie wierzysz mi? Poznaj jego młodszego brata-Rexiego.

Kiedy podarowała Olive ten miecz od konstruktora LEGO, nie spodziewała się, że jaszczurka zyska światową sławę w ciągu kilku tygodni. Obrazy stały się wirusowe! Ponad 360 000 osób polubiło ten post na samym Twitterze, a to nie liczy Instagramu, Imgura i Reddit. Oczywiście, po otrzymaniu tak pozytywnej odpowiedzi, inni użytkownicy przyłączyli się do tego trendu, publikując własne zwierzęta trzymające rzeczy, a nawet artystów przedstawiających tych łuskowatych wojowników.

8. Druid przemówił. Zawrzyj pokój, a nie wojnę.

9. Kameleony nie są jedynymi zwierzętami, które mogą trzymać przedmioty.

10. Ta latająca wiewiórka jest równie (jeśli nie bardziej) urocza!

Conceptual blog