Kot Jarvis Ukradł Jej Męża

Internet zdecydowanie ma słabość do uroczych zwierząt, ponieważ wydają się być wirusowe znacznie częściej niż ludzie. Ale bez względu na to, ile uroczych zdjęć kotów widzisz w Internecie, wciąż są ludzie, którzy wierzą, że koty mogą być czułe i okazywać miłość. Istnieje fałszywe przekonanie, że koty nie dbają o to, kim jesteś i czy rzeczywiście jesteś w pobliżu, gdy są pełne. Ale ten szkocki krotnie o imieniu Jarvis udowadnia, że tak nie jest.

Jarvis jest 6-letnim szkockim krotnie psem z Tajlandii, a ostatnio stał się wirusowy, gdy jego gospodyni Nasrin Hami opublikowała jego zdjęcia na Facebooku. Podpisała swój post słowami, że Jarvis ukradł jej męża. I całkowicie rozumiemy, co ona ma na myśli. Kot Jarvis jest zakochany w mężu Nasrin.

Nasrin mówi, że Jarvis tak bardzo kocha swojego męża, że chodzi za nim po całym domu, siedzi na nim, śpi na nim i zasadniczo wykorzystuje każdą chwilę, aby okazać uczucia. Najbardziej uroczą rzeczą, jaką robi Jarvis, jest zawsze dotrzymywanie Towarzystwa mężowi Nasrinowi, kiedy je obiad. I nie, to nie dlatego, że Jarvis próbuje ukraść jedzenie lub poprosić o smakołyki.

Jarvis jest w rzeczywistości bardzo miłym i grzecznym kotem. Nie prosi o jedzenie i nigdy w życiu nie jadł ludzkiego jedzenia. Zjada tylko karmę dla kotów. Nigdy nawet nie jadł ryby, kiedy Nasrin i jej mąż ją jedli. To są poważne kocie maniery, nie sądzisz?

Nasrin podzieliła się również tym, że od czasu, gdy Jarvis stał się wirusowy w Internecie, otrzymuje sporo wiadomości, a Wiele osób uważa Jarvisa za kotkę ze względu na to, jak słodki i czuły jest. Ale tak nie jest, Jarvis jest zdecydowanie mężczyzną i tak, kotki też mogą być bardzo kochające.

Inną wiadomością, którą Nasrin często otrzymuje w odniesieniu do Jarvisa, jest to, czy jest na sprzedaż. Z jakiegoś powodu ludzie zaczęli zakładać, że mogą kupić tego kochającego kota i zatrzymać go dla siebie. Tak też nie jest. Nasrin i jej mąż bardzo kochają Jarvisa i absolutnie nie zamierzają go sprzedawać ani rozdawać. Jarvis mają już 6 lat i są niesamowicie zakochani w nim i uważają kota za członka swojej rodziny i mają nadzieję cieszyć się jego towarzystwem przez bardzo długi czas.

Tak więc, jak widać, koty są w rzeczywistości czułymi stworzeniami, po prostu muszą znaleźć swojego człowieka, a następnie obsypać je miłością. Jarvis lubi to robić, gdy kładzie łapę na ramieniu męża Nasrin, aby pokazać, że uważa jej męża za swojego mężczyznę i pokazać mu swoje oddanie. To cholernie urocze, nie można się z tym kłócić.

Conceptual blog