Księżniczki Disneya We Współczesnych Realiach

Było wiele interesujących interpretacji księżniczek Disneya w różnych scenariuszach, w tym różne opcje stylu i mody, różne proporcje ciała, różne subkultury, a nawet interpretacje tego, jak wyglądałyby jako inna płeć. Zdecydowanie widzieliśmy wiele współczesnych rysunków Disneya, ale ten jest wyjątkowy. Artysta postanowił stworzyć ilustracje tego, jak wyglądałyby księżniczki Disneya we współczesnych realiach w oparciu o ich zainteresowania. Wyniki są dość zabawne i założymy się, że zobaczysz siebie na niektórych z tych ilustracji. Spójrz i daj nam znać, który z nich bardziej się odnosisz.

Jutrzenka spędzała dni pracując w biurze i mając nadzieję, że pewnego dnia książę obudzi ją z tej nudnej codziennej rutyny i wprowadzi emocje i zabawę w jej życie.

Kopciuszek zdecydowanie spędziłaby wieczory na fajnych imprezach i tańczyła całą noc, dopóki nieuchronnie nie zda sobie sprawy, że ostatni pociąg do domu odjeżdża za minutę, i pobiegłaby schodami ruchomymi zamykającej się stacji metra, rozrzucając wszędzie swoje rzeczy i potencjalnie tracąc więcej niż tylko buty, aby dostać się do tego pociągu do domu. Założymy się, że jej iPhone również będzie miał pęknięty ekran.

Belle uwielbia czytać, może spędziłaby czas w hipsterskich kawiarniach, chowając nos w książkach. Artystka wyobrażała sobie, że tak bardzo interesuje się książką, że potyka się o przedmioty na ulicy, potyka się o szklane drzwi, a może nawet rozlewa kawę.

Ariel spędzała większość czasu u swojego chłopaka i prawdopodobnie regularnie przespałaby pracę, przez pomyłkę wyłączając alarm. Wyobraź sobie, jak idzie do pracy, potykając się o własną spódnicę, próbując szybciej się ubrać.

Jaśmin zawsze była zajęta i bardzo popularna, zawsze rozmawiała z ludźmi przez telefon i prowadziła miliony czatów w różnych aplikacjach. Ale odmówiłaby taksówki, nawet gdyby mogła sobie na to pozwolić, zamiast tego wolałaby skorzystać z Metra, gdzie jej sygnał wyłączyłby się i pozwolił jej jeździć z dzieckiem przy muzyce bez żadnych nowych wiadomości.

Królewna Śnieżka. prawdopodobnie zainteresowałaby się modą, pielęgnacją skóry i makijażem, spędzając godziny w łazience, starając się wyglądać najlepiej na wypadek, gdyby tego dnia spotkała się z miłością swojego życia. To, czy będzie miała małych pomocników, czy po prostu dużo zwierząt domowych, jest kwestią do omówienia.

Conceptual blog