Kubki Neko-Urocze Kształty Piasku Już Są!

Puszyste, zabawne, a czasem wściekłe i okrutne – koty są cholernie niesamowitymi zwierzętami domowymi. Miausters nigdy nie jest nudny. Wiem, bo mam troje puszystych dzieci. Ścigają pierzaste zabawki, łapią robaki, jedzą plastikowe torby, jak w McDonald ’ s, a czasami, gdy uważają, że ich zachowanie jest godne człowieka, przychodzą i przytulają się z nami, mrucząc jak traktor. I w tym momencie wszystko jest w porządku na świecie. Nawet na chwilę zapominasz, że świat jest terroryzowany przez pandemię.

Śpiący kot wnosi spokój i przytulność do każdego domu, bo co może być ładniejszego niż stos kotków zwiniętych jak bochenki chleba? Te drzemiące małe grudki sierści są najsłodszymi stworzeniami na świecie, a jakaś szalona firma z Japonii znalazła sposób na wykorzystanie tej pogodnej energii kota. I są gotowi podzielić się swoją genialną koncepcją z resztą świata.

Przedstawiamy rewolucyjne kubki Neko! Te „kubki dla kotów” są w 100% przyjazne dla środowiska, wykonane z bambusa i plastiku z muszli. To opatentowana technologia, nie pytaj. Nie musimy znać wszystkich szczegółów, wystarczy, że foremki można prać i występują w różnych kolorach. I na szczęście mają te funkcje.

Pomyśl tylko o wszystkich wspaniałych możliwościach. Dzięki tym kotkom możesz przekształcić swoją lokalną plażę w znacznie ładniejszą lokalną plażę.

Może Udekoruj swój ogród, a nawet przygotuj miskę ryżu i warzyw w kształcie kota! Możesz to zrobić z dowolną substancją o podobnej lub gęstszej konsystencji, taką jak galaretka. Twoja rodzina będzie z nich zachwycona!

Mam nadzieję, że po zakończeniu całej tej katastrofy COVID wszyscy będziemy mieli okazję wziąć te wspaniałe kształty i zrobić tysiące piaskowych kotów ze wszystkich plaż na całym świecie. Mężczyzna może marzyć, prawda?

W międzyczasie bądź bezpieczny, zachowaj dystans i proszę, na litość boską, załóż maskę w miejscach publicznych!

Conceptual blog