Kultowe Sceny Z Filmów Narysowane Przez Malucha (Ale Nie Do Końca)

Festiwal Filmowy jest prawdopodobnie jednym z najprzyjemniejszych miejsc dla młodych i doświadczonych artystów. Po obejrzeniu filmu, który łaskocze ich wyobraźnię, Ci utalentowani ludzie zwykle zaczynają rysować scenę z tego filmu, która po pewnym czasie może stać się pełnoprawnym fanartem. Ale najczęściej te szkice trafiają do folderu „produkcja w toku”, gdzieś głęboko na dysku twardym, wraz z nieudanymi plikami WIP”reguły 34″.

Ale nie każdy potrzebuje dni, a nawet tygodni, aby stworzyć coś pięknego. W rzeczywistości czasami wszystko, czego potrzebujesz, to konto na Twitterze, butelka wina (prawdopodobnie) i wolny wieczór. I tak w jeden z takich wieczorów użytkownik Twittera @seabitch13 stworzył temat, w którym poprosiła ludzi, aby przysłali jej kadr z dowolnego filmu, aw zamian wyśle jego „gówniane” wykonanie. Jej słowa, nie moje.

Oto niektóre z najśmieszniejszych scen filmowych przerysowanych przez @seabitch13:

Tweet, od którego wszystko się zaczęło!

Oto Leo w Once Upon a time in Hollywood.

Najbardziej kolorowa scena w całym „Bladerunner 2049”

Kitty chce się bawić, gdy „Batman powróci”

Jak zobaczysz teraz, przerysowuje zrzuty ekranu w zasadzie prostym ołówkiem, a czasem dodaje kilka kolorów. I chociaż takie ujęcia wyglądają, jakby zostały narysowane przez malucha, postacie i wyraz twarzy są bardzo dokładne, co sprawia, że film, z którego pochodzą, jest natychmiast rozpoznawalny. Oczywiście taka niezwykła Prośba sprawiła, że Twittersphere brzęczała z podniecenia. Ci szczęściarze, którzy jako pierwsi przesłali swoje zrzuty ekranu, mieli prawo do przechwalania się, ale pamiętajmy, aby podziękować artyście za tak fajny pomysł i wykonanie.

Sharon Stone z „Basic Instinct” jest nadal dość seksowna, nawet w tym wykonaniu

Po prostu Joaquin Phoenix myśli o „niej”.

„Joker” rzadko żartuje w tym filmie. Całkowite rozczarowanie. 0/10

Nawiasem mówiąc, może nadal robi zrzuty ekranu, więc przejrzyj ten zabawny wątek i dodaj swoją ulubioną scenę1

Najbardziej kultowa scena pod prysznicem z”Psycho”

P dla naleśników w „V to Vendetta”

Dynamit Napoleona. Nie wiem, widziałem tylko gify.

Rysy twarzy Gary ’ ego Oldmana są zabawnie wypaczone, ale można wyraźnie powiedzieć, że to on. To prawdziwa sztuka!

Conceptual blog