Luksusowe Domki Na Drzewie Airbnb, W Których Możesz Zatrzymać Się Po Zakończeniu Kwarantanny

Podróże będą prawdopodobnie nieco dziwniejsze w tym roku z powodu kwarantanny z powodu Covid-19 na całym świecie. Prawie nie wolno nam wychodzić na zewnątrz, więc kto poważnie rozważy udanie się do punktu turystycznego za kilka miesięcy? Prawdopodobnie będziemy mogli, ale to nie znaczy, że powinniśmy to zrobić.

Jeśli szukasz bardziej zacisznej podróży, zawsze jest zdalny airbnb. I nie ma nic bardziej odległego niż domek na drzewie. Rzućmy okiem na niektóre domy na drzewie, w których możesz odizolować się od reszty ludzkości, aż znów będzie stosunkowo bezpiecznie odwiedzać plaże.

Treehotel, Szwecja

To nie jest całkowicie oddzielny Hotel, ale szereg apartamentów na koronach drzew. Najpopularniejszy z nich ma prawdopodobnie kształt jakiegoś UFO. Dodatkową zaletą tych domków na drzewie jest to, że pozwalają obserwować zorzę polarną, która zawsze jest punktem kulminacyjnym każdej podróży!

Domek na drzewie w Trinity Beach, Queensland, Australia

Queensland jest jednym z najwspanialszych zakątków Australii, więc ma sens, że skorzystają z tego, budując wynajęty domek na drzewie. W tym przypadku byłby bardziej odpowiedni dla domu na słupie, ale nikt nie kłóciłby się z semantyką, gdyby zobaczył luksus w tym ogromnym domku na drzewie. Ma trzy sypialnie, basen, okna sięgające od podłogi do sufitu.. … To najbardziej luksusowy domek na drzewie!

Bajkowy tropikalny domek na drzewie na Hawajach

Pięknie położony nad koronami drzew na Hawajach, ten domek na drzewie zapewnia oszałamiające 360-stopniowe widoki na okolicę. To absolutne połączenie z Matką Naturą w jednym z najpiękniejszych zakątków świata.

Domek na drzewie z alpaki Atlanta w Bamboo Forest, Ga

Ludzie prawdopodobnie nawet nie wiedzieli, że Georgia ma bambusowy las, ale jest bardzo realny i ma nawet jeden z najfajniejszych domów na drzewie airbnb na świecie. Jedną z wielkich zalet jest to, że alpaki wędrują po okolicy. Alpaki to zawsze Plus, prawda?

Punkt widokowy Summit Prairie, Oregon

Jest to prawdopodobnie jeden z najwyższych wynajmowanych domków na drzewie na świecie i znajduje się 40 stóp nad ziemią. Prawdopodobnie nie jest to najbardziej przyjemne doświadczenie, chyba że lubisz wysokość. Można go wypożyczyć tylko od kwietnia do listopada, co oznacza, że nie będzie można go używać, aby cieszyć się pięknymi widokami na równiny w zimie.

Fox House, Nashville, Tennessee

Wygląda na to, że w Ameryce wszystko idzie całkiem dobrze, jeśli chodzi o te hotele airbnb na koronach drzew. Dom Foxa znany jest głównie z unikalnego kształtu i kątów. Nie jest to najbardziej luksusowy domek na drzewie na tej liście, ale rekompensuje brak luksusu wielkim urokiem i klasycznym rustykalnym stylem.

Domek na drzewie na wulkanie Kilauea na Hawajach

Jeśli chcesz mieć domek na drzewie, który znajduje się w odległości krótkiego spaceru od wulkanu Kilauea, to jest to, czego potrzebujesz. Przysięgam, nikt nie osądzi cię za pobyt w drewnianym domu, który znajduje się zaledwie kilka minut jazdy od aktywnego wulkanu. Jakby tego było mało dla twojego wewnętrznego Pyro, domek na drzewie ma również kominek i wannę z hydromasażem. Ogólny temat tutaj to najwyraźniej „gorące rzeczy”.

Domek na drzewie w lesie deszczowym z gorącymi źródłami, Kostaryka

Nie jestem pewien, czy nadal muszę ci to sprzedać, ponieważ do tej pory prawdopodobnie już zdałeś sobie sprawę, że mówimy o domku na drzewie w Kostaryce, który znajduje się w pobliżu gorących źródeł. Jeśli to ci nic nie da, nie jestem pewien, czy jakiekolwiek inne cechy tego domku na drzewie będą w stanie cię przekonać inaczej.

Conceptual blog