Malezyjski Artysta Silverfox Potrafi Rysować Tylko Słodkie Zwierzęta

Wyobraź sobie, że jesteś utalentowany, a następnie dokonuj bolesnego odkrycia, że twoje talenty są ograniczone do bardzo konkretnej niszy. Malezyjski artysta Silverfox wie o tym wszystko, jak widać na jego stronie na Instagramie (i w tym artykule, więc czytaj dalej).

Choć silverfox jest utalentowany w swojej sztuce, może malować tylko urocze zwierzęta. Wyobraź sobie jego przerażenie, kiedy dokonał tego odkrycia.

Spójrz tylko na te brzydkie stworzenia. Jak by ktoś chciał mieć takie zdjęcie? Na wypadek, gdyby sarkazm nie był w tym momencie zbyt oczywisty: te zdjęcia są urocze i pozwoliłbym każdemu dać mi kilka Na Boże Narodzenie. Biorąc pod uwagę porę roku, możesz całkowicie uznać to za wskazówkę.

Udowodniono również naukowo, że patrząc na urocze zwierzęta (chociaż badanie nie wyjaśniło, czy powinny być prawdziwe), stajesz się szczęśliwszy i bardziej produktywny w pracy. Dodaj więc stronę Silverfox na Instagramie do ulubionych i oglądaj jego zdjęcia przez cały dzień każdego dnia. Dostaniesz za to nawet zapłatę! Nie daj się złapać. Nie każdy szef docenia metodę naukową.

Conceptual blog