Mama Z Belgii Tworzy Niesamowitą Sztukę Kulinarną

Matki naprawdę nie otrzymują wystarczającego uznania za wszystko, co robią. Dbają o swoje dzieci, tworzą przytulność w domu dzięki delikatnym dotykom i z reguły to oni przygotowują smaczne i pożywne posiłki.

Yolanda Stockermans jest mamą z małego miasteczka w Belgii, która wyraźnie robi wszystko, co w jej mocy, jeśli chodzi o gotowanie posiłków dla swojej rodziny.

Początkowo Yolanda chciała po prostu przygotować posiłek na tydzień, znasz zwykłą procedurę gotowania, która polega na przygotowaniu kilku posiłków w ciągu jednego dnia, rozłożeniu ich w pojemnikach i pozostawieniu na resztę tygodnia. Jest to powszechny sposób gotowania dla tych, którzy nie mają czasu na gotowanie każdego dnia, ale nadal chcą jeść zdrowo, zamiast polegać na gotowych posiłkach w kuchence mikrofalowej lub zamrażarce. To na pewno oszczędza czas.

Ale kiedy Yolanda rozpoczęła pracę,nie mogła już przestać po prostu nudzić się gotowaniem. Wkrótce odkryła, że zamienia jedzenie w piękne zdjęcia zwierząt i portrety ludzi. Szczerze mówiąc, w tym momencie jesteśmy prawie pewni, że taka prezentacja jedzenia jest uważana za dzieło sztuki. To znaczy, spójrz na to.

Yolanda Stockermans mówi, że przygotowanie jednego z tych wspaniałych posiłków zajmuje jej od dwóch do czterech godzin, co sprawi, że każde dziecko będzie niecierpliwie czekać na obiad.

Rozpoczyna proces od sprawdzenia, jakie składniki ma w lodówce, a często coś ją inspiruje i tworzy obraz w jej umyśle, a ona zaczyna tworzyć kulinarne arcydzieła.

Yolanda upewnia się, że każdy element w jej naczyniu jest jadalny, więc nic nie jest przeznaczone wyłącznie do dekoracji i nie należy go zdejmować przed spożyciem. Wszystko to składa się z żywności, a czasami stosuje się barwniki spożywcze. Ale przez większość czasu Yolanda używa przypraw i soków warzywnych prawie jak farby, aby nadać kolor i objętość swojej sztuce kulinarnej.

Interesujące jest również to, że Jolanda nie dążyła do sukcesu w Internecie i sławy. Po prostu robiła to w domu dla swoich dzieci i dlatego, że uznała ten proces za twórczo zabawny i przyjemny. To dzieci zachęciły mamę do stworzenia profilu na Instagramie i podzielenia się swoimi dziełami ze światem.

Oczywiście dzieci dostrzegły potencjał w Jolandzie i wiedziały, że będzie dobrze działać w Internecie, ponieważ Instagram Jolanda eksplodowała i ma już 16 tysięcy obserwujących.

Conceptual blog