Muzea Proszą Ludzi O Odtworzenie Klasycznych Obrazów, A Wynik Jest Zarówno Zabawny, Jak I Oszałamiający

Odtwarzanie klasycznych dzieł sztuki podczas kwarantanny stało się największym nowym trendem, który ogarnął świat. Musimy podziękować Getty (Muzeum JK Rowling). Paul Getty w Los Angeles), który wpadł na ten prosty, ale genialny pomysł, aby odciągnąć ludzi od bieżących wydarzeń, które sprawiają, że wszyscy są teraz w domu, i sprawić, by skupili się na czymś zabawnym i kulturalnym. W końcu, jeśli przez większość czasu siedzisz w domu, nie oznacza to, że nie możesz cieszyć się sztuką lub samodzielnie tworzyć! Oto niektóre z najfajniejszych, najdziwniejszych i najśmieszniejszych rozrywek, jakie wymyślili ludzie, wykorzystując wszystko, co znaleźli w swoich domach.

Portret Jana van Eycka-Arnolfiniego

Obraz Jana van Eycka jest niesamowitym arcydziełem, ale nie można zignorować, jak mistrzowsko para odtworzyła jego portret Arnolfiniego. Mam na myśli, że kobieta ma na sobie śpiwór i wygląda idealnie! Wiadro jest również bardzo miłym akcentem.

Jean Vermeer-Dojarka

Nakłonienie małej dziewczynki do przedstawienia dojarki Jeana Vermeera było zdecydowanie sprytnym posunięciem. Ale czy możemy zatrzymać się na chwilę i podziwiać dbałość o szczegóły? Nawet światło na odtwarzaniu obrazu jest takie samo jak na oryginale!

Grant Wood-American Gothic

Ubrania, pozy, wyraz twarzy – wszystko idealnie pasuje! Wygląda na to, że ta para była już gotowa, gdy zaczęło się wyzwanie. Mogą z łatwością służyć jako inspiracja dla tego obrazu.

Joseph Turner-Współczesny Rzym-Campo Vacchino

Mówią, że Rzym nie został zbudowany w ciągu jednego dnia, ale ten najwyraźniej zebrał się w niecałą godzinę! Musimy jednak oklaskiwać kreatywność, ponieważ odtworzenie jest całkowicie rozpoznawalne.

Pablo Picasso – Okres Róży

Muzeum było pod wrażeniem liczby odtworzonych dzieł sztuki. W takich trudnych czasach sztuka zapewnia niezbędne wytchnienie naszym umysłom i mózgom przytłoczonym informacjami. To wyzwanie podekscytowało tysiące ludzi-i właśnie po to było przeznaczone!

Diego Rivera-Roznosiciel Kwiatów

Ilość myśli i wysiłku włożonego w ten odpoczynek jest po prostu oszałamiająca! Wygląda prawie tak samo jak na zdjęciu, a nawet tworzy podobny nastrój.

Pete Mondrian-kompozycja z czerwonym, żółtym, niebieskim

Teraz bardzo trudno jest pracować z tym obrazem – ale nie wtedy, gdy masz milion części LEGO na rękach! To, co mogło być katastrofą, okazało się bardzo fajną reprodukcją dzieł Pete ’ a Mondraina.

Rene Magritte-Syn człowieczy

Wszyscy uczestnicy przyznają, że jest to najbardziej zabawna rzecz, jaką mieli od kilku dni. O to chodzi!

Johannes Vermeer-Astronom

Czy ludzie po prostu tak się czują, że ich pokój wygląda jak gabinet astronoma? Ta osoba wykonała naprawdę dobrą robotę, tworząc podobne oświetlenie i ogólny nastrój obrazu.

Norman Rockwell-potrójny autoportret

Ten mały facet z pewnością wie, jak malować! Te wakacje zdecydowanie wyglądają bardziej zabawnie z małym psem.

Dante Gabriel Rossetti-Ghirlandata

Dante Gabriel Rossetti przedstawił wspaniałą modelkę Alexę Wildling, którą uwielbiał za jej piękno. Wakacje są po prostu niesamowite! Kobieta jest piękna i cóż, niewiele osób może się pochwalić, że ma w domu prawdziwą harfę.

Norman Rockwell-dziewczyna z podbitym okiem

Kto powiedział, że dziewczyny nie mogą wdawać się w bójkę? Najwyraźniej ta mała dama tak zrobiła i cieszyła się każdą jej cząstką. Odpoczynek na wysokości! Ma podobne otoczenie, a dziewczyna wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu.

Banksy-Floral Bomber

Banksy udowodnił, że sztuka uliczna może również stać się rodzajem klasyki, jeśli jest wystarczająco dobra. To wakacje tutaj są po prostu niesamowite! Facet wygląda, jakby był częściowo pomalowany.

Iwan Aivazovsky-portret żony artysty Anny Burnazyan

Obie kobiety są piękne i mają przenikliwy, nieco tajemniczy wygląd. Pani w odtwarzaniu arcydzieła jest prawdziwą pięknością!

Michael Sweets-podwójny portret

Cóż, zdjęcie po lewej naprawdę pokazuje tylko jedną osobę, więc technicznie odtworzenie nie jest złe. I to jeden z kreatywnych sposobów na zrobienie wąsów!

Conceptual blog