Najładniejsza rasa kotów dla każdego znaku zodiaku

Wbrew powszechnemu przekonaniu koty różnych ras mogą się znacznie różnić nie tylko wyglądem, ale także charakterem. Ktoś, kto lubi rozmawiać ze Sfinksem, raczej nie dogaduje się z persem. Czy zastanawiałeś się kiedyś, która rasa kotów najlepiej pasuje do twojego znaku zodiaku? Mam nadzieję, że nie, ale nadal możemy odpowiedzieć na to pytanie!

1. Baran-Sybirak

Baran jest aktywny, nieustraszony i energiczny. Potrzebują kota tak wesołego jak oni sami. Dlatego posiadanie kota syberyjskiego dla Barana tak szybko , jak to możliwe, to świetny pomysł. Te puszyste kulki są bardzo zabawne i mogą być sposobem na sławę na Instagramie lub YouTube. Nawet gdy się starzeją, nie przestają biegać po domu, wykonywać akrobacje powietrzne i bawić się ulubionymi zabawkami.

2. Taurus-Laperm

Dotykowe z natury, byk uwielbia odkrywać świat za pomocą dotyku i dlatego chcieliby mieć futrzanego towarzysza, takiego jak laperm, który nieustannie stuknie łapami. Są znani z potykania się o wszystkich i wszystko na swojej drodze. Całkowicie urocze.

3. Bliźnięta Syjamskie

Najbardziej towarzyskim znakiem są prawdopodobnie bliźnięta. Zawsze wiedzą, co powiedzieć i jak to powiedzieć. Koty syjamskie są najbardziej krzykliwe ze wszystkich innych ras, więc jeśli kochasz wycie o północy i słodkie miauczenie, ten kot jest zdecydowanie dla ciebie. Ponadto kot syjamski ochroni członków twojej rodziny i ochroni dom jak pies.

4. Rak-Somalijski

Raki są wrażliwe i emocjonalne, więc potrzebują rasy kotów, która zawsze będzie przy nich. Oczywiście kot somalijski najlepiej nadaje się w tym przypadku. Te kotki mogą być dość aktywne, ale lubią też kibicować swoim właścicielom, zwijając się na kolanach.

5. Lew abisyński

Lwy, podobnie jak wiele innych dużych kotów, powinny zawsze być w centrum uwagi. Nieustannie szukają pochwał i podziwu od innych, dlatego abisyńczycy dobrze im odpowiadają. Te aroganckie futrzaki również chcą być w centrum uwagi jako jedyny Kot w domu i nie będą tolerować innych zwierząt domowych.

6. Panna-Pers

Virgos są znani ze swojej nieśmiałości, więc zawsze znajdują czas, aby wpuścić nowych ludzi do swojego życia. To samo dotyczy kotów perskich. Te grudki futra mogą początkowo być nieco agresywne i nieufne, ale staną się Twoje na zawsze, gdy zdobędziesz ich szacunek i miłość.

7. Waga-Szmaciana lalka

Waga uwielbia towarzystwo innych ludzi (i zwierząt domowych, oczywiście) i absolutnie gardzi samotnością. Właśnie dlatego ragdoll Cats są dla nich idealne i staną się ich najbardziej oddanym towarzyszem. Te urocze stworzenia będą Ci towarzyszyć przez cały dzień i będą idealnymi towarzyszami na kanapie lub w łóżku. Ponadto są niesamowicie urocze i czułe.

8. Skorpion – Rosyjski Niebieski

Skorpiony wiedzą, czego chcą i zrobią wszystko, aby je zdobyć. Są urodzonymi liderami, którzy nie boją się być asertywni, dlatego rosyjski niebieski kot jest rodzajem kota, który jest dla nich przeznaczony. Ci mali łajdacy wiedzą, jak zdobyć to, czego chcą, niezależnie od tego, czy jest to zabawa z tobą, czy pyszne smakołyki. Czasami rosyjski Blues może być trochę psotny, ale nie powinieneś być zły na te urocze stworzenia. To nie ich wina.

9. Strzelec-Sfinks

Strzelcy wykazują ciekawość otaczającego ich świata, a także są niezwykle otwarci w porównaniu z resztą znaków zodiaku. Dlatego chcieliby mieć kota Sfinksa. Wiele osób uważa bezwłose koty za nieatrakcyjne, nie zdając sobie sprawy, że są bardzo czułymi i oddanymi stworzeniami o dużym potencjale do zabawnych filmów.

10. Koziorożec-Korat

Dla koziorożców nic nie jest ważniejsze niż rodzina. Uwielbiają spędzać czas z najbliższymi tak często, jak to możliwe, więc kot Korat byłby dla nich idealnym zwierzakiem. Podobnie jak Koziorożce, koty te tworzą silne więzi z ludźmi w ich życiu. Są czymś więcej niż tylko uroczymi zwierzętami domowymi — są prawdziwymi członkami rodziny.

11. Wodnik-Birmański

Wodnicy starają się uczynić świat lepszym miejscem dla wszystkich, dlatego często zgłaszają się na ochotnika do schronisk dla zwierząt lub zbierają śmieci na lokalnej plaży. Kot birmański ma tę samą atmosferę i jest zawsze gotowy pomóc swojemu właścicielowi. Zawsze są tam dla swoich ludzi, ale zwykle nie zwracają na siebie uwagi, woląc pozostać cichymi zwolennikami.

12. Ryby-Urwaniec

Ryby są zawsze powściągliwe i spokojne i nie mogą znieść, gdy coś lub ktoś próbuje je zdenerwować. Dlatego kot z frędzlami jest dla nich idealną rasą. Lubią zwinąć się na kolanach, podczas gdy ich właściciel ogląda telewizję, słucha muzyki lub czyta książkę. Ponadto, jeśli próbujesz pracować na swoim laptopie, ten kotek zawsze będzie próbował pomóc, naciskając wszystkie klawisze i będąc zbyt słodkim dla tego świata.

Conceptual blog