Najlepsze kostiumy dla par na Halloween

Halloween może być zabawną porą roku, ale ma też pewne oczywiste wady. Wygląda na to, że musisz uczestniczyć w zbyt wielu imprezach (no cóż, może nie z chodzącym wszędzie Covid), gdzie ludzie nieustannie próbują się prześcignąć, aby uzyskać najbardziej oryginalny lub zabawny kostium. Czasy, w których pojawienie się w przebraniu zombie na imprezie z okazji Halloween oznaczało, że jesteś wyjątkowy jako osoba, już dawno minęły. A potem nawet nie wspominamy, że jako para ludzie oczekują, że będziesz nosić te same kostiumy!

Na wypadek, gdyby ojciec Corona pozwolił na to w tym roku, oto kilka unikalnych pomysłów na sparowane kostiumy, które naprawdę wyróżnią się z tłumu.

Carol Baskin & Joe Exotic

O tych dwóch można wiele powiedzieć i żadna impreza Halloween po królu tygrysów nie powinna odbyć się bez obecności tych dwóch w takiej czy innej formie.

Bob Ross i szczęśliwe drzewo

Ten kostium zdobył także nagrodę „easy gets”, ponieważ strój Boba Rossa prawdopodobnie wymaga tylko peruki, a jak sam mężczyzna powiedział: drzewo może być tym, co chcesz, to twój świat.

Waldo i Wenda

Cokolwiek zrobisz, wybierając ten strój, pamiętaj, aby zapłacić komuś, aby wszyscy ciągle szukali Cię na imprezie. Zabawne czasy są gwarantowane.

Meduza i kamienny posąg

Może to wymagać poważnych umiejętności makijażu, ale warto, gdy w końcu uda ci się stworzyć odpowiedni wygląd!

Katy Perry I Lewy Rekin

Jasne, krucjata Left Shark za podbój Internetu jest już za kilka lat, ale wciąż jest to jeden z najbardziej pamiętnych momentów Super Bowl w najnowszej historii. To, nawiasem mówiąc, obejmuje wszystkie same gry.

Barbie i Ken

Po co iść na imprezę ubraną, skoro możesz dosłownie iść jak kupa lalek?

Peggy Carter i Steve Rogers

I spójrzmy prawdzie w oczy, prawdopodobnie będzie to również najtańszy kostium Kapitana Ameryki, który można kupić online, ponieważ będzie to wymagało tylko tarczy i być może koszuli pod kurtką. Możesz skorzystać z popularności MCU i tanio uciec. Wygrana-wygrana.

Ludzie z LEGO

Łatwo jest zrobić to sam, ponieważ nie wymaga umiejętności artystycznych w porównaniu z tym, czego uczysz się w przedszkolu, i na pewno wywoła śmiech na każdej imprezie. Poza tym, kto nie lubi LEGO?

Kostiumy Oreo

Czy jest lepszy sposób na pokazanie światu, że ty i twoja bratnia dusza należycie do siebie, niż pójście na imprezę, z których każdy ma na sobie połowę ciasteczka Oreo? Zgadza się, nie ma lepszego sposobu.

Ron Swenson i jajka z boczkiem

Cały świat wie, że Ron Swenson uwielbia dobre śniadanie tak samo jak każdy inny facet (może nawet o wiele więcej), więc ta kombinacja jest idealna dla każdej pary, która chce zrobić coś niezwykłego w tym roku.

Głupi Punk

Wszystko, czego potrzeba, to dużo neonowego oświetlenia na Twoich ciemnych ubraniach i jesteś gotowy, aby stać się imprezową duszą!

Yin i Yang

Proste, ale skuteczne. Czego tu nie kochać?

Conceptual blog