Nicholas Zitzmann jest najgorszym przesłuchaniem American Idol w historii serialu

Ach, stare dobre czasy zwariowanych reality show. Pamiętasz Ocalałego? A co z topowym modelem lub amerykańskim idolem? Tak, porozmawiajmy przez chwilę o Idolu. Ilu oszukanych ludzi widzieliśmy w tym programie? Co tydzień w zespole pojawiał się co najmniej jeden lub dwóch niezwykle utalentowanych piosenkarzy. A potem pojawił się ten sam śmiech, na którym wszyscy pokazywaliśmy palcami od miesięcy.

Wejdź do Nicholasa Zitzmanna z jego nadprzyrodzonym wykonaniem „Unchained Melody”. W 2015 roku ten 27-letni inżynier oprogramowania podróżował z Midvale w stanie Utah, aby zaprezentować swoje wspaniałe umiejętności wokalne trzem sędziom Americal Idol. Rzadko zdarza się, aby ludzie z wykształceniem technicznym próbowali szczęścia w konkursach śpiewu, ale rzadko przechodzą przez pierwszą bramę. Proszę, nie nienawidź mnie! Wiesz, że to prawda.

Wyobraź sobie siebie jako inżyniera oprogramowania w jakiejś firmie, który przez wiele dni siedzi za ekranem i myśli sobie: „Boże, na pewno umiem śpiewać! Być może. Może? Nie zaszkodzi wypróbować swojego głosu w krajowym programie znanym z wyśmiewania ludzi, którzy nie potrafią śpiewać. AHA, i wybiorę jedną z ulubionych piosenek sędziego, która również jest niesamowicie skomplikowana! Co może pójść nie tak?”

Według artysty jego koledzy popchnęli go do spełnienia tego fajnego marzenia, chociaż nie mieli pojęcia, że umie śpiewać. Chwalili go jednak jako muzyka, więc to już coś. Nie każdy, kto umie grać na instrumencie, jest utalentowanym wokalistą, szczególnie jeśli chodzi o piosenki o wysokim stopniu trudności, takie jak Unchained Melody zespołu The Righteous Brothers.

W każdym razie Nick Zitzmann jest z pewnością jednym z najbardziej znanych członków American Idol w ciągu ostatnich siedmiu lat. Nawet program zwraca uwagę na swoją dziwną osobowość dzięki sprytnemu montażowi. Kiedy Nick wszedł na scenę, można było powiedzieć, że Simon był pełen swojej dzikiej energii, zwłaszcza gdy Nick powiedział, że jest wiodącym głosem refrenu.

Jak możesz sobie wyobrazić, nasz najsłodszy inżynier oprogramowania całkowicie zniszczył ulubioną piosenkę Simona iz jakiegoś powodu po prostu grał dalej! To zabawne, ale tylko Simon tak naprawdę nie lubił tego występu, a pozostali dwaj sędziowie prawdopodobnie nie byli dobrze słyszani. Za jednym zamachem Nick stał się jedną z najbardziej niesławnych osób niebędących celebrytami w Ameryce.

Ale to nie koniec tej niezwykłej historii! Zitzmann postanowił przyjąć krytykę Cowella, nie uciekając we łzach,jak wielu innych wcześniej. Kiedy Ryan Seacrest zapytał go, czy spróbuje ponownie, Nick skłamał i powiedział: „może w przyszłym roku”. Po tym, jak młody Idol przejrzał swoją kasetę, wynik musiał zmienić zdanie.

Jakiś czas później Nicholas wydał 10-minutową odpowiedź wideo, w której oskarżył producentów i redaktorów serialu o celowe umieszczenie go w złym świetle. Och, słodki Nicholas, nie musieli nawet poruszać ani jednym mięśniem. To wszystko przez Ciebie, kochanie!

I tak to zabawne przesłuchanie stało się popularne i stało się znane jako jedno z najgorszych w historii American Idol. Ale hej, wciąż rozmawiamy o tym facecie, więc nawet zła reklama może Ci pomóc.

Conceptual blog