Niezrównane Latające Koty

Koty są najlepszą rzeczą, jaka przydarzyła się ludziom. Nie tylko dobrowolnie udomowili się, ponieważ byli w ten sposób wygodniejsi, ale także sprawili, że ich życie było lepsze, przyjemniejsze i ostatecznie dały nam jako gatunkowi cel, jakim jest dbanie o nich i służenie im. Nie, ale poważnie, czasami życie staje się zbyt dziwne i stresujące, a wszystko, czego potrzebujesz, to obejrzeć wybrane zdjęcia kotów, aby wszystko naprawić. I właśnie to mamy dla ciebie tutaj.

1. Co masz na myśli, że nie w ten sposób przechodzisz z punktu A do punktu B? Tak właśnie robiliśmy przez cały ten czas, więc nie może być źle. Mylisz się.

2. Pozwól, że pokażę Ci taniec mojego ludu. To specjalny taniec, musisz podążać pewnymi krokami, nigdy nie byłbyś w stanie tego zrobić, człowieku.

3. Teraz znasz sekret: spadamy z nieba jak anioły. Tyle że czasami lądujemy na innych kotach, tylko dla Zabawy. Wiesz, mamy też poczucie humoru.

4. Grawitacja, niewiele dla mnie znaczy … dobrze usłyszałem, że powiedziałeś „smakołyki”? Czy to te, które są dobre z kurczakiem? A może znowu kupiłaś tanie, Karen?

5. Myślisz, że chcę przytulić, ale tak naprawdę próbuję zabić tę rzecz, która wciąż się porusza, którą nazywasz ręką. Pewnego dnia odniosę sukces.

6. Tryb samolotowy jest włączony. Tylko na specjalne okazje, na przykład, aby uciec od psów i dzieci.

7. Hej chłopaki, czekaj, ja też chcę grać w piłkę nożną, jestem w tym naprawdę dobry. Słuchaj, umiem latać! Mógłbym być prawdziwą pomocą dla Twojego zespołu.

8. Najlepsi bramkarze na świecie, gdyby byli przy naszej bramce, twoja drużyna nigdy by nie przegrała, moglibyśmy być najlepsi, ale ty grasz.

9. Musi uciec od weterynarza, złapie wszystko i wszystko, aby uciec. UPS, czy to ściana z komórek?

10. Pozwól, że nauczę cię tajnej Sztuki Walki kotów. Potrzebujesz zwinności, dobrego refleksu i naprawdę przerażonego i przestraszonego charakteru.

11. A woda rozpłynie się przede mną, Tak Jak to było przed Mojżeszem. Mam na myśli… Meow, jestem kotem, nie mam żadnych supermocarstw ani nic takiego. Ta sytuacja z wodą? To kompletny zbieg okoliczności.

12. Wy, ludzie, nazywacie to parkour, ale dla nas jest to tylko stan bycia.

Conceptual blog