Niezwykłe Zwierzęta, Które Wciąż Wyglądają Uroczo

Nie są najładniejsze, ale wszystkie mają urok, który wyróżnia ich wśród rówieśników. Wszystkie mają strony na Instagramie, na których możesz śledzić ich przygody. Ponieważ taki jest świat, w którym obecnie żyjemy i bardzo ważne jest publikowanie tych rzeczy w Internecie.

Przygotuj się na niesamowity świat dziwacznych zwierząt na Instagramie. Avast, ty!

Juniper, Szczęśliwy Lis

Chociaż lisy są zwykle kojarzone z niespokojnymi zwierzętami, które jedzą małe zwierzęta gospodarskie, Juniper jest wesołym maluchem, który po prostu przechodzi przez dni, uśmiechając się do życia. Jednak nie ma najpiękniejszego uśmiechu w książce. Ale prawdziwe pytanie brzmi: czy on tego potrzebuje? Spójrz, jaki on jest słodki!

Ludwik, Świnka morska

Świnki morskie nie są najpiękniejszymi zwierzętami, na które można patrzeć, a Stary Ludwik z pewnością nie jest wyjątkiem od tej reguły. Z jakiegoś powodu wydaje się, że ma tylko trochę włosów na nosie i jest łysy na prawie wszystkim innym ciele (o ile widzę). Niektóre z tych zdjęć wydają się sugerować, że maluch również utknął w kwarantannie korony, tak jak wielu z nas. Dobrze, że wydaje się, że może pracować z domu!

Ethel, efektowne przestępstwo

Ethel to nic innego jak piękny żółw bruzdowany, który został wyrzucony na brzeg, aby prowadzić wspaniałe życie wśród ludzkich władców. Wygląda na to, że po prostu uwielbia aparat, a aparat oczywiście też ją kocha! Myślę, że wszyscy powinniśmy być szczęśliwi, że Ethel postanowiła podzielić się z nami swoją specjalną marką odcieni, zamiast pozostać w oceanie, gdzie nikt z nas nie mógł cieszyć się tym, jak niesamowita jest.

Esther, cudowna Świnia

Esther jest świnią, która uwielbia robić to, co świnie robią najlepiej, jak pokazuje jej Instagram: wbijanie nosa w błoto i spanie dużo. Trudno nienawidzić zwierzęcia za dokonywanie właściwych wyborów w życiu, więc Esther dostaje moją pieczęć aprobaty!

Bicke, Chip

Wiewiórki są Pond, ale Bicke ma pewien współczynnik X, który odróżnia go od reszty. Spójrz tylko, jak je żołędzie. To jest wspaniały Chipmunk, jeśli kiedykolwiek go widziałem. Wygląda na to, że jego hobby to jeść, jeść i, cóż, jeść. Nie mogę powiedzieć, że nie zgadzam się z tym konkretnym japońskim chipem!

Jack, Wallaby

Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że Wallabies nie jest kangurem, a Jack nie jest nawet tak dużym kangurem. Według jego biografii uwielbia skakać i kocha trawę. W jego oczach jest także prawie wieczny smutek, ale jestem pewien, że w jego domu w Nashville będzie dużo zabawy!

Wally, Królik

Po tych wszystkich wspaniałych zwierzętach ma sens tylko to, że uzupełnilibyśmy tę listę silnymi. Spójrz tylko na tego królika. Wally wygląda na to, że coś poszło nie tak, gdy genetyka zdecydowała, jakie będzie jego futro, a ten widok z pewnością nikt z nas nigdy nie zapomni. Dzięki za to, Wally!

Conceptual blog