Nowy designerski Hełm Kosmiczny ochroni Cię przed koronawirusem za jedyne 199 USD.

Niedawno na rynku pojawił się nowy wynalazek — kask powietrzny z mikroklimatem. Jest to alternatywa dla niewygodnych masek na twarz zalecanych podczas pandemii koronawirusa. Ale w przeciwieństwie do tych masek, wygląda to zabawnie i śmiesznie, co prowadzi do zabawnych memów.

Według strony internetowej producenta pomysł stworzenia tego fantazyjnego kasku należy do przedsiębiorcy Michaela Halla. Koncepcja mikroklimatycznego powietrza przyszła mu do głowy, gdy jeździł na nartach ze swoimi dziećmi. Czasami dzieci mogą być naprawdę pomocne. Kto wiedział?

Kiedy rozmawiał ze swoimi dziećmi na wyciągu narciarskim, ich twarze były całkowicie zakryte chustami i sprzętem zimowym. Jak wiesz, nasz ciepły i wilgotny oddech może szybko zmienić każdy szalik lub okulary w mokrą i zimną papkę. W ten sposób Michael wpadł na pomysł nakrycia głowy, które stworzy „mikroklimat” wokół głowy.

Mikroklimat powietrza wykonany jest z tkaniny i przezroczystego akrylowego” okna ” Na twarz. Kask ma wbudowany system wentylacji wykorzystujący potężne filtry. Producent zapewnia, że szkło nie zamgla się, a tkanina jest łatwa do prania i prawdopodobnie będziesz ją czyścić dość często. Możesz kupić tę futurystyczną nowość za jedyne 199 USD.

Wszystko to jest piękne i stylowe, ale w codziennym życiu kask będzie wyglądał, delikatnie mówiąc, dość dziwnie. Ale to prawdopodobnie łaskocze wyobraźnię tych, którzy chcą wyglądać, jakby właśnie wyszli z planu filmu Star Trek.

Oto niektóre z najśmieszniejszych reakcji na ten ważny nowy wynalazek.

  1. Spokój teraz! Zbliżamy się do dnia apokalipsy.

2. Życzymy, Donnie, życzymy.

3. Dokładnie tak by się stało, gdybym miał to na sobie.

4. Założę się, że nie możesz też dostać tego PS5, mam rację?

5. Och, Snap, nie masz 200 dolców na osobisty system filtracji powietrza? Haha, biedny!

6. Mogę sobie wyobrazić posiedzenia zarządu i tych nielicznych nieszczęśników, których nie stać na hełm.

Conceptual blog