Obsada „Sopranos”: Gdzie Oni Teraz Są?

Sopranos to kultowy amerykański serial kryminalny stworzony przez Davida Chase ’ a. Oryginalna historia obraca się wokół Tony ’ ego Soprano, szefa mafii z północnego New Jersey, który stara się zrównoważyć wymagania organizacji przestępczej i jej życie osobiste. Ale już to wiesz.

Wróćmy do tej legendarnej serii i zobaczmy, co robią dziś aktorzy!

1. James Gandolfini-Tony Soprano

Big Tony jest głównym bohaterem serialu i szefem włosko-amerykańskiej rodziny mafijnej Dimeo. Jest wspaniałym mężem i troskliwym ojcem, ale jednocześnie jest bezwzględnym zabójcą, który zdradza swoją żonę i próbuje udusić własną matkę poduszką. James Gandolfini otrzymał za tę rolę trzy nagrody Emmy i Złoty Glob. Niestety życie Jamesa zostało przerwane 19 czerwca 2013 r.podczas wakacji w Rzymie. Po śmierci aktora ukazały się jeszcze dwa filmy z jego udziałem: „wystarczy powiedzieć”, „upadek”.

2. EDI Falco-Carmela Soprano

Carmela Soprano była kochającą żoną Tony 'ego Soprano i troskliwą matką Tony’ ego Jr.i Meadow. Edie Falco jest jedyną aktorką, która zdobyła nagrodę Emmy dla Najlepszej aktorki w serialu dramatycznym i najlepszej aktorki w serialu komediowym. Od 2009 roku występuje w serialu komediowym „Pielęgniarka Jackie”.

3. Jamie-Lynn Sigler – Meadow Soprano

Następna jest urocza córka Tony ’ ego Soprano, która zawsze była w dobrych stosunkach z ojcem. Jest piękna, odpowiedzialna i nie boi się ubrudzić sobie rąk. Rola Meadow dała Jamie-Lynn Sigler prawdziwy impuls do kariery. W 2004 roku dziewczyna zagrała w filmie „Rise and fall Heidi Fleiss”, a później w filmie „how I Met Your Mother”. W 2016 r. Sigler przyznał, że cierpi na stwardnienie rozsiane.

4. Robert Hilaire-Anthony Soprano Jr.

Anthony Jr. jest jedynym synem i najmłodszym dzieckiem Tony ’ ego Soprano. Odziedziczył po ojcu tylko najgorsze cechy-egoizm i ataki paniki. Po strzelaninie Robert Iler zaczął kolidować z prawem, a nawet został oskarżony o nielegalne posiadanie marihuany. Jeszcze w 2009 roku zagrał epizodyczną rolę w serialu „Prawo i porządek”.

5. Michael Imperioli-Christopher Moltisanti

Moltisanti jest jednym z głównych bohaterów serialu, protegowanym Tony ’ ego Soprano i członkiem rodziny przestępczej Dimeo. Michael Imperioli grał Moltisanti we wszystkich sześciu sezonach The Sopranos, ale zaczynał w The Good Guys. Nadal występuje do dziś, w tym w filmach takich jak Oldboy, One Night In Miami i Hungry Ghosts.

6. Tony Sirico-Peter Paul „PAULY” Galtieri

Peter Paul „PAULY” Galtieri był bezwzględnym gangsterem i zabójcą. Ten facet nie miał nic do stracenia, ale wiedział, jak zarobić dobre pieniądze dla rodziny Tony ’ ego. Przed rolą w The Sopranos Tony Sirico grał w The Good Guys I Dead Presidents, ale ostatnio miał trudności ze znalezieniem większych ról. Chociaż wyraził Vinny Griffin w serialu animowanym Griffin, więc to już coś.

7. Steve Shirripa-Bobby „Bacala” Baccalieri

Bobby „Bacala” Baccalieri Jr. był przywódcą gangu, a później został drugim szefem rodziny przestępczej Dimeo. Ponadto był szwagrem Tony ’ ego Soprano. Steve Shirripa grał w Baccalieri od drugiego do ostatniego sezonu. Przed The Sopranos wystąpił w serialach telewizyjnych „Król królowych” i „Joey”, a następnie „Blue Bloods” i „Jersey Boys” Clinta Eastwooda.

8. Joe Pantoliano-Ralph Cifaretto

Ralph był członkiem rodziny przestępczej z New Jersey. Jeszcze przed The Sopranos aktor Joe Pantoliano miał udaną karierę, grając główną rolę w The Balbes i The Matrix. A po tym, jak grał psychopatycznego mafiosa, kontynuował jazdę na fali w Daredevil, Bad Guys 2, a ostatnio Bad Guys For Life.

9. Steve Buscemi-Tony Blundetto

Tony Blundetto był siostrzeńcem Tony ’ ego Soprano. Po spędzeniu 17 lat w więzieniu chciał rozpocząć uczciwe życie,ale został ponownie wciągnięty w podziemny świat. Jeszcze przed The Sopranos Buscemi grał w kultowych klasycznych filmach, takich jak Raging Dogs, Fargo i The Big Lebowski. Do dziś Steve pojawia się w wielu serialach telewizyjnych i filmach, takich jak „Cudotwórcy” i franczyza „Hotel Transylwania”.

Conceptual blog