Oryginalne obrazy wnętrz Eryki skasowane

Czy jesteś typem osoby, która po prostu nie może przestać przeglądać katalogów wnętrz, a Twój Pinterest jest pełen zdjęć fajnych domów i mieszkań, które są różne, ale urocze na swój sposób? Czy masz marzenie o przebudowie lub remoncie domu, aby wyglądał tak, jak widziałeś na stronie internetowej poświęconej projektowaniu wnętrz? Czy martwisz się, że nigdy nie będziesz naprawdę zadowolony ze swojego domu, ponieważ wszystkie style, które lubisz, są zupełnie inne i po prostu nigdy nie będziesz w stanie posiadać tylu domów lub mieszkań, aby spełnić wszystkie swoje marzenia o wnętrzu? Czasami chcesz po prostu wkleić zdjęcia wnętrz do ramki, ale wydaje się to trochę głupie? Cóż, może mamy dla Ciebie rozwiązanie. Co powiesz na zdobycie kreatywnych rysunków do projektowania wnętrz?

Erica ma podobną obsesję, ale prowadzi ją w bardzo interesujący sposób. Od 2010 roku zajmuje się malarstwem wnętrz. Inspirują ją wszelkiego rodzaju zdjęcia domów, czy to katalogi mebli, wystawy renowacji domów, zabytkowe wnętrza, które widzi w czasopismach, zdjęcia domów jej przyjaciół itp.Instagram i Craigslist posuwają się nawet tak daleko, że szukają zdjęć wnętrz.

Jej medium to połączenie akwareli i farby akrylowej. Jej obrazy są zwykle kolorowe, nie pasują do skali i są nieco przesadzone, ale nadal czują się jak w domu. Lubi też podpisywać je adresami ulic miejsc, które maluje.

Obrazy Eriki były już dostępne do kupienia, ale ostatnio miała naprawdę dobre wieści, dzięki którym jej sztuka stała się jeszcze bardziej dostępna dla tych, którzy chcą ją kupić. Oto, co napisała w swoim poście na Instagramie:

„Kiedy po raz pierwszy zacząłem malować obrazy do wnętrz, zebrałem wiele katalogów wystroju domu. To zdjęcie przedstawia zestaw obiadowy CB2, spółki zależnej Crate and Barrel, wykonany około 2013 roku.

Wybrałem ten obraz na dzisiejszy post-MÓJ 1000 post-ponieważ właśnie wydarzyła się najfajniejsza rzecz: moje zdjęcia nie będą już prezentowane na zdjęciach znalezionych w katalogach takich jak CB2, będą w nich prezentowane!

Wynegocjowałem umowę licencyjną, która pozwoli niektórym z Twoich ulubionych obrazów być dostępnymi jako obrazy ścienne za pośrednictwem Wayfair, Nordstrom, Macy ’ s, Target i innych.

Nigdy nie mogłem się tego spodziewać. To jedna z tych magicznych rzeczy, które zdarzają się, gdy ludzie zaczynają zauważać, że pojawiasz się dzień po dniu, aby robić rzeczy, na których Ci zależy.”

Conceptual blog