Para Odtwarza Zdjęcia Zaręczynowe W Animal Crossing, Bo Dlaczego Nie

Istnieje cienka granica między nudą a kreatywnością i jest to granica, którą znamy zbyt dobrze w tej pandemii. Ponieważ wszyscy szukamy coraz dziwniejszych rzeczy, aby zabić czas, aż świat zewnętrzny znów stanie się bezpiecznym miejscem (ha – jakby to było kiedykolwiek!), To tylko kwestia czasu, zanim w końcu wyczerpamy zapas kreatywności.

Arabella i sam, amerykańska para, znaleźli sposób na zrobienie czegoś kreatywnego z niepowodzeniami spowodowanymi przez Covid-19 i postanowili odtworzyć swoje zaangażowanie w najlepszy możliwy sposób.

Para zaręczyła się we wrześniu, ale teraz okazała się jedną z wielu par, które nie mogą zaplanować ślubu z powodu pandemii Covid-19. W rzeczywistości sale weselne nie mają teraz gości, więc ślub jest w dużej mierze w stagnacji.

Mieli jednak ładny stos zdjęć z zaręczyn i najwyraźniej są fanami gry Animal Crossing. Łącząc jeden i jeden razem, postanowili wykorzystać nieograniczone możliwości tego, co jest w grze, aby odtworzyć te zdjęcia. I bądźmy szczerzy: wynik jest po prostu niesamowity.

Para najwyraźniej wpadła na ten pomysł, budując Muzeum Blatera i zauważając, że szczególnie Strefa motyli jest bardzo podobna do jednego z obszarów, w których zostały sfotografowane. Mimo że ich zdjęcia zostały zrobione w Houston Museum of Natural Science, wcale ich to nie powstrzymało. Gdy tylko zobaczyli, że nawet buty, które nosiła Arabella, były dostępne w grze, tak powinno być.

Nic dziwnego, że te niezwykle urocze zdjęcia stały się wirusowe w mgnieniu oka. Internet lubił wszystko i jestem pewien, że był to również jakiś efekt terapeutyczny dla pary. Przynajmniej teraz mogą trochę popracować nad swoim ślubem.

Mamy nadzieję, że gdy Covid-19 minie, Arabella i sam będą mogli zaplanować swój ślub tak, jak pierwotnie planowali. I myślę, że prawie cały Internet zgodziłby się ze mną, gdybym powiedział, że chcemy, aby również odtworzyli zdjęcia ślubne w Animal Crossing. W tym momencie najpierw wybrałbym się na zakupy ubrań ślubnych w grze, aby upewnić się, że mogą to zrobić. Zrób to dla Internetu, Arabella i sam!

Conceptual blog