Pies uniemożliwia właścicielowi podróż do Wuhan i jest oficjalnie najmilszą dziewczyną na świecie

Słuchaj, jako właściciel psa, mogę potwierdzić dwie rzeczy: twoje psy prawdopodobnie troszczą się o ciebie bardziej niż o siebie, a psy uwielbiają gryźć rzeczy. Jest to rzadki przypadek, w którym te dwa – co prawda bardzo różne – rodzaje zachowań się pokrywają, ale zdarzyło się to Tajwańskiej kobiecie.

Chociaż świat wstrzymuje oddech, czekając na ewolucję koronawirusa (lub jeszcze lepiej: mam nadzieję, że nie ewoluuje) w skali globalnej, jeden konkretny pies zdecydował, że uratuje życie swojej kochance i uniemożliwi jej Podróżowanie tam w pierwszej kolejności.

A jak to się stało z psem, pytasz? Cóż, zdecydowała, że idealną zabawką do żucia na ten dzień będzie jej paszport. Tak, podróż została odwołana. Ponieważ pies, który wygląda na bardzo winnego, ale jednocześnie czarującego na tych zdjęciach, zjadł paszport kobiety, nie mogła udać się do dzielnicy Wuhan, jak pierwotnie zamierzała. Kilka dni później zaczęły pojawiać się pierwsze doniesienia o koronawirusie.

Ten pies o imieniu Kimi mógł uratować życie swojej kochance w sposób, którego nawet ona nie mogła przewidzieć. Do tej pory koronawirus zainfekował tysiące ludzi i pochłonął życie ponad stu osób.

Chiny podejmują ekstremalne środki ostrożności, aby uniknąć dalszego rozprzestrzeniania się wirusa, aw Stanach Zjednoczonych, Australii i niektórych krajach europejskich u ludzi zdiagnozowano koronawirusa. Wygląda na to, że Corona nie zniknie przynajmniej przez jakiś czas, ale właściciel Kimi nie będzie jedną z ofiar.

Jeśli nadal potrzebujesz dodatkowych powodów, dla których psy są niesamowite, nie jestem pewien, co mógłbym powiedzieć, poza tym, że dosłownie uratowaliby Ci życie, gdyby mogli.

Conceptual blog