Połącz maskę i krawat w tonie-to nowy trend w modzie

Tata ma szczególny gust, jeśli chodzi o modę, a przez to rozumiemy, że często wydaje się, że gdy mężczyzna zostanie tatą, sam wymyśla mundur i trzyma się go bez względu na wszystko. To tak, jakby niektórzy mężczyźni chcieli zostać zidentyfikowani z tego Ojcowskiego spojrzenia z odległości wielu kilometrów. Takie spojrzenia zwykle obejmują skarpetki i sandały, czapkę taty i oczywiście szorty Cargo. Ale są też ojcowie tacy jak Steve Montgomery. Steve mieszka w San Antonio w Teksasie w USA i stał się wirusowy dzięki córce, która opublikowała jego zdjęcia na Twitterze.

Najwyraźniej Steve ma klauzulę dotyczącą odpowiedniego wyglądu, jest z tego dumny i tego ludzie w pracy oczekują od niego. Dla Steve ’ a po prostu sensowne jest noszenie tych samych rzeczy, dzięki czemu cały jego wygląd jest bardziej przemyślany i skoordynowany, a on uważa, że jest schludny. W rzeczywistości zachęca swoich kolegów do robienia tego samego i często krytykuje ludzi za to, że nie noszą odpowiednich rzeczy.

Ale ogólnoświatowa pandemia i nowe zasady naprawdę przeniosły zamiłowanie Steve ’ a do rekrutacji na zupełnie nowy poziom. Zaczął dopasowywać krawat do masek na twarz. I nie, nie robi tego tylko w każdy piątek, każdego dnia przestrzega tej dobrowolnej Zasady. I oczywiście jest dumny z tego, że to on robi te zdjęcia. Możemy tylko założyć, że z dumą wysyła je do swojej rodziny i przyjaciół, aby pochwalić się, jak idealnie jego krawat pasuje do maski.

Ten pomysł przyszedł Steve ’ owi do głowy, gdy zdał sobie sprawę, że ma kilka zapasowych kieszonkowych kwadratów pasujących do jego krawatów. A kiedy zdał sobie sprawę, że w rzeczywistości idealnie nadają się do produkcji maski na twarz, poświęcił się całkowicie temu projektowi. Teraz codziennie zakłada odpowiednią kombinację i stara się nie powtarzać tego samego krawata i maski częściej niż raz w tygodniu. W tej chwili ma 15 zestawów pasujących krawatów i masek, ale jego dziewczyna pracuje nad stworzeniem jeszcze kilku. W rzeczywistości jego dziewczyna zasługuje na dużą porcję podziwu i pochwały za to, że jest słodka i zgadza się z tym szalonym pomysłem, a potem naprawdę poświęca czas i wysiłek na zakładanie masek. Ona jest tutaj mistrzem, Steve tak naprawdę je modeluje.

Córka Steve ’ a uwielbia dokuczać ojcu o połączeniu maski i krawata, ale wybrała ulubioną kombinację, którą naprawdę lubi. I chociaż naprawdę uważa to wszystko za zabawne, mówi, że fajnie jest widzieć, jak jej ojciec tak bardzo angażuje się w swoją pandemiczną modę.

Okazało się również, że Steve nie jest jedynym facetem, który to robi, a inni zaczęli wysyłać odpowiedzi, pokazując swoje własne poglądy pandemiczne. Więc wiesz, nie możemy się doczekać, aby zmienić świat mody i odzieży biurowej na nadchodzące lata. Żarty na bok, to całkiem fajny pomysł i mamy nadzieję, że więcej osób się z tym zgodzi.

Conceptual blog