Poznaj kefir, największy Maine Coon na świecie

Czy widziałeś kiedyś kota wielkości człowieka? Jasne, ten bardzo duży kotek nie jest tak duży jak dorosły, ale ma zaledwie dwa lata. Śnieżnobiały Maine Coon o imieniu kefir podbił już obie półkule, choć nie wszyscy wierzą, że jest prawdziwy i szczerze mówiąc, kto może ich winić?

Kefir nie ma jeszcze dwóch lat, ale już wygląda, jakby mógł jeść konia na kolację każdego dnia i możemy sobie tylko wyobrazić, jak to jest, gdy jego właściciel rozgniewał to zwierzę. W rzeczywistości ta gigantyczna Puszysta kula jest po prostu delikatnym, czułym potworem. Nawet jako kotek był większy niż przeciętny Kot domowy. Teraz waży ponad 30 funtów i wciąż ma czas na wzrost! Dorosły Maine Coon dorasta do 4 stóp długości, w tym puszystego ogona, a kefir już tam jest.

Ludzie w Internecie żartują, że kefir zjada dusze niegodnych, popijając je wódką, co nie brzmi tak dziwacznie, ponieważ w końcu naprawdę żyje w kraju Putina. Jego kochanka Julia karmi go naturalnym jedzeniem i zapewnia wszystkich, że w jego diecie jest tylko świeżo zmielony pasztet z wątroby (w ogóle nie ma ludzkiego mięsa). Co za super dieta!

Kefir siedzi przy stole z całą rodziną, ma swoje miejsce i osobisty talerz. Jest także bardzo dobrym chłopcem, jeśli chodzi o jego nawyki związane z kotem. Nie psuje mebli, nie miauczy jak szalony w środku nocy i prawdopodobnie wie, jak spłukać wodę, ale udaje, że nie wie. Według Julii jest super inteligentnym kotem, który czuje ogólną atmosferę w pokoju. Naprawdę idealny Kot domowy.

Jedynym minusem utrzymania Maine Coon jest niesamowita ilość wełny, którą pozostawia wszędzie. Białe futro, które jest bardzo widoczne na każdej odzieży, meblach, a nawet na podłodze, może stać się poważnym problemem, jeśli jesteś uczulony. To prawdziwa katastrofa, zwłaszcza gdy goście przychodzą bez ostrzeżenia. Był czas, kiedy Julia próbowała gotować kefir, ale ostatecznie nikomu to nie pomogło.

Nie możemy powiedzieć z całą pewnością, czy przyjaciele Julii boją się tego potwora, czy nie, ale wiele osób w Internecie stwierdziło, że woleliby nie ryzykować i zbliżyć się do kefiru. Niektórym przypomina pumę, podczas gdy inni żartują, że jest demonem z innego wymiaru. Wiesz, jak głupie są dzieci w Internecie. Istniała nawet Wersja, że kefir był w rzeczywistości mężem dziewczyny, która zmieniła się w Kota. Ale większość użytkowników po prostu nie może uwierzyć w rozmiar kota i twierdzi, że jest to Photoshop, wymagając od właściciela pewnych dowodów. 

Co myślicie? Czy bestia jest prawdziwa, czy to kolejne kłamstwo w Internecie?

Conceptual blog