Poznaj najnowszą obsesję Internetu: Toby, Toad!

To nie pierwszy raz, gdy słodkie zwierzę stało się wirusowe na Instagramie, niemal natychmiast zdobywając miliony obserwujących. Tym razem jest to charyzmatyczna mała ropucha o imieniu Toby. Oczywiście jest tylko gwiazdą; jego właścicielem jest 23 – letnia Savannah Michell z Florydy w USA.

Oto mały Toby gra na mini pianinie.

A to jego kiosk z ciasteczkami i lemoniadą.

Okazuje się, że oprócz ludzi z kotami i psami w mediach społecznościowych istnieją społeczności poświęcone płazom. Jednym z nich jest Frogspotting, który składa się z użytkowników Facebooka, którzy uwielbiają wszelkiego rodzaju żaby, ropuchy i traszki.

Ping-pong? Dlaczego nie?

Wanna musi być nieskazitelnie czysta, Toby!

Główną gwiazdą w tej grupie ponad 64 000 osób jest Toad Toby, zwierzę Savannah Michell, założycielka społeczności. Członkowie tego wspaniałego klubu dzielą się zdjęciami swoich ulubionych lub przypadkowo napotkanych zwierząt, opowiadają historie o płazach lub dyskutują o ich trzymaniu w niewoli.

Trochę Toadflix i ostudzić.

Tylko najbardziej wyjątkowi Zieloni chłopcy mogą grać w golfa.

Toby tood jest znany w tych częściach ze swoich spektakularnych i bardzo nietypowych sesji zdjęciowych. Płaziniec pozuje w swoim małym, ale bardzo przytulnym domku, który ma wszystko, czego może potrzebować Toby. To znaczy, gdyby tylko nie był ropuchą, ale małym człowiekiem.

Założę się, że gra „Jeremiasz był żabą byka”.

Mała kuchnia, mały salon, miniaturowa sypialnia i mała łazienka są idealne na sesje zdjęciowe Toby ’ ego. Niektórzy subskrybenci twierdzili nawet, że naprawdę myśleli, że pokoje są zwyczajne, wielkości człowieka. Oczywiście ci sami ludzie skomentowali, że Toby może być martwym manekinem! 

Po dobrej imprezie toaleta jest twoim najlepszym przyjacielem.

To jakaś wypaczona ropucha!

Ale nie, to żywy, rechoczący zielony chłopiec, który jest gotowy siedzieć spokojnie dla dobrego tłustego konika polnego lub muchy. Biedak pracuje dla jedzenia, to właśnie chcę powiedzieć.

Toby jest najfajniejszym sąsiadem, jaki możemy mieć (ponieważ zjada wszystkie robale).

Conceptual blog