Prawdziwa mini Galeria sztuki dla 7 uroczych papużek falistych autorstwa Rebecca Keen

Czy wszystkim, którzy pozostają w domu i odpoczywają ze swoimi zwierzętami, nie chciałbyś, aby ich dzień był jeszcze lepszy niż teraz? Oczywiście, że tak!

Rebecca Keane, mieszkanka Delaware, którą możesz znać z jej słynnej Galerii Sztuki myszoskoczków, nie wiedziała, co jeszcze zrobić w kwarantannie, więc zrobiła miniaturową galerię sztuki dla swoich Budgie. Przy okazji, ma ich siedem.

Oto ogólny przegląd. Jak widać, nie ma specjalnych działań… dopóki.

Krzyk Edwarda Muncha oczywiście zamienia się w przeszywający krzyk.

Stworzenie człowieka Michała Anioła zamienia się w stworzenie ptaka. Oczywisty.

Co to za krzyk-to miniaturowa Galeria sztuki dla zwierząt? Dziękuję za pytanie! Widzisz, kiedy dana osoba jest nawet do pewnego stopnia utalentowana i ma zaskakująco kreatywne pomysły, może uciec od treści niskiej jakości. Tak, już powiedziałem, ta galeria nie jest pełna arcydzieł, ale obrazy, a raczej rysunki, nadają się do użytku i są bardzo przyjemne do oglądania.

„Dziewczyna z perłowym kolczykiem” Johannesa Vermeera przekształciła się teraz w Budgie.

A wiecznie fantastyczna „Gwiaździsta noc” Van Gogha osiągnęła nowy poziom i stała się”Gwiezdnym lotem”. 'Ponieważ ptaki, wiesz?

Rebecca przerysowała kultowe obrazy z różnych epok i aby uczynić je bardziej atrakcyjnymi dla ptaków, namalowała „obrazy” ze swoimi ulubionymi Budgie jako głównymi bohaterami. I, jak zobaczysz teraz, naprawdę doceniają opiekę Rebeki!

Oto Słynne Słoneczniki Van Gogha, ale teraz to proso. A Budgie to uwielbiają!

Wreszcie, mamy zielone, niebieskie i żółte kwadraty, które zostały oparte na obrazie Pete ’ a Mondraina „kompozycja z czerwonym, niebieskim i żółtym”.

Conceptual blog