Restauracja Tematyczna Interstellar W Meksyku

Interstellar był bardzo dziwnym filmem. Komuś się podobało, komuś się nie podobało, wielu ludzi tak naprawdę nie zdawało sobie z tego sprawy za pierwszym razem, gdy go oglądali, i byli zbyt leniwi, aby go ponownie obejrzeć. Ale jeśli jest jedna rzecz, z którą wszyscy możemy się zgodzić – Interstellar miał dość Gwiezdne efekty wizualne.

W końcu zdobył nagrodę BAFTA i Oscara za efekty wizualne. Więc jeśli chcesz przeżyć część cudu, którego doświadczyłeś podczas oglądania filmu, ale w bardziej realistycznym otoczeniu, w Meksyku jest restauracja, którą zdecydowanie powinieneś odwiedzić.

Restauracja znajduje się w Mexico City w Meksyku, a zaprojektowanie tego obiektu znajdującego się w centrum Citibanamex zajęło trzy różne kreatywne studia. Pomysł polegał na stworzeniu czegoś, co pozwoli cieszyć się posiłkiem, który wydaje się naprawdę nie z tego świata.

Potrzeba było 250 000 lamp LED o unikalnym designie i bardzo specyficznym układzie, aby przekształcić pokój o powierzchni 200 metrów kwadratowych w coś, co wyglądało jak kosmiczna Magia. Oprawy oświetleniowe ustawiają się wzdłuż ścian i sufitów restauracji i tworzą kształty 3D, które naprawdę zmieniają przestrzeń wokół i sprawiają, że czujesz się, jakbyś unosił się w przestrzeni. Stoły tutaj są lustrzane, więc odbicia światła tylko wzmacniają ogólną magię zakładu.

Ale nie chodzi tylko o Światła, jest też słynna półka na książki, która została odtworzona tak, aby wyglądała podobnie do tej z filmu, wraz z latającymi książkami zawieszonymi w powietrzu, aby dać ci poczucie nieważkości i nieważkości, które pokazano w filmie.

Co więcej, można tu umrzeć za prawdziwe jedzenie, a jeśli jesteś nawet w Meksyku, to miejsce jest koniecznością. Będzie to niezapomniane doświadczenie, które zapamiętasz do końca życia. Ponieważ chociaż możesz obejrzeć film na DVD lub online, nic nie przebije jedzenia w miejscu, które wygląda tak nie z tego świata i jest tak niesamowite.

Będziesz opowiadał o tym swoim przyjaciołom, rodzinie i współpracownikom przez kilka miesięcy, a my założymy się, że będą bardzo zazdrośni, że nie byli przy tobie, aby cieszyć się takim doświadczeniem. W rzeczywistości powiedzielibyśmy nawet, że warto zaplanować podróż do Meksyku wokół tego klejnotu o tematyce międzygwiezdnej.

Conceptual blog